SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Víchrica: Sudkyne takto utekali pred novinármi. Nehanbíte sa, pýtala sa ich jedna z nich (video) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

nedá sa povedať, že by

utekali, išli normálnym krokom
 

 

a rozhodne sa nehanbia. Nemaju cim ...
 

 

ale iba fyzicky. v duchu utekali rychlostou svetla
 
Hodnoť

 

kto sa ma hanbit? novinari ci sudcovia? jedni sa nemaju preco a druhí nevedia co to je
 
Hodnoť

 

vsetci cisti ako lalia zrazu, dokonca niektori este doteraz ani nepoculi slova ako uplatok a korupcia, takze im to museli vyhladat v slovniku ...
 
Hodnoť

 

nafúkaná fuchtla... dúfam, že ju spravodlivosť dobehne...
 
Hodnoť

voliči Smeru 1 a 2

naozaj si myslíte, že vedenie Smeru o tomto nevedelo? stále im chcete dávať viac ako 30% Vy sa hanbite.
 
Hodnoť

 

Ale pani dochtorky a prečo že by sa mali novinári hanbiť,keď sa vás pýtajú,ako ste robili trestnú činnosť???? To ste boli ozaj tak tupé a zaslepené chaptavosťou,a nepočítali ste s tým, že tie vaše kmínstva ráz vyjdu na svetlo božie?? Veď vy a vaše kolegyne ste už pradávno hanbu zahodili,do Dunaja!!!! Vy sa hanbite,aj s ostatným týmom bruchových opičiek a pred celým národom,ako vás viedli pred vyšetrovateľa !!!! Prajem vám za vaše "čestné" činy, rekreačné zariadenie v Ilave alebo v Leopoldove,tam si to užívajte aj s vašimi chlebodarcami!!!! Milé opičky,aj tie budúce, platí jedno slov.porekadlo...keď sa medzi otruby zamiešaš, svine ťa zožerú!!!! A stala sa vôla božia!!!!
 
Hodnoť

opicky sa nehanbia

a novinari pobehuju ako splasena zver, skoro vbehol jeden pod auto
 
Hodnoť

 

Mafiánska podržtaška bez chrbtovej kosti s nulovou sebareflexiou.
Táto tiežsudkyňa vyzerá skorumpovane už na prvý pohľad.
Či sa to niekomu páči alebo nie, rozsiahla očista súdnictva, prokuratúry a polície je úplne nevyhnutná, včera bolo neskoro...
Ja už nechcem naďalej žiť v mafiánskom štáte!
 

presne tak...

...vyzývam pani ministerku, aby dala návrh na ústavný zákon na ad hoc skončenie výkonu všetkých sudcov k 31. 12.2020 a nanovo nech začnú komisie s previerkami všetkých sudcov, a nech sa prihlásia nanovo aj so skúškami a výberovými komisiami. Treba tam do komisíí menovať aj občanov tohto štátu, neziskovky, možno právnicke fakulty, ministerstvo spr., vypýtať na každého jedného previerku NBU a SIS. A obmedziť výkon vždy na obdobie 10 rokov a potom vždy previerku, hlavne rýchlosť, úspešnosť tj. koľko sa vrátilo z odvolačiek atď.
Celý prokurátorsky systém detto. Dúfam že Šanta ako nový GP to tam očistí.
 

Možno by stačilo,

keby museli preukázať pôvod svojho majetku. Odišli by aj sami, aspoň väčšina ctihodností. Akurát neviem, odkiaľ by sme nabrali toľko nových sudcov na doplnenie stavov.
 
Hodnoť

 

no len opatrne s tými sudcami,rýchlymi súdmi.ja len že aby sme nedopadli ako v 50tich rokoch napr. kedy sa toľko hľadalo až sa našlo...a išlo to už potom akosi samospádom,nikto už vlastne ani poriadne nevedel ako. politici sudcovia...novinári?...že máme teraz demokraciu?teraz sa to nemôže stať?ale no tak nebuďme naivní.poslednou dobou vidím toľko spravodlivo rozhorčených ľudí aj tu v diskusiách.trochu mám také mrazenie z toho.hlavne kľud treba zachovať.
 
Hodnoť

 

.. neviem ci mala vyssie opatky sudkyna alebo pan pravnik v uvode videa, nejak tazko chodil po tej ceste :)
 


TOP videá