SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ak nás odpočúval iný štát, bude to mať vážne následky (video) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Čo napíšete do USA?

Je jasné, že Slovenské inštitúcie sú odpočúčané rozviedkami spriatelených krajín. Veď je to povinnosťou pri zabezpečení ochrany záujmov NATO. Ak by to nerobili, boli by amatéri. To sa dá predsa pochopiť.
Presne takto odpočúvalo USA aj Nemecko a ostatné členské štáty NATO. Spýtajte sa Merkelovej, ako jej padlo, keď bola odpočúvaná. Rovnako Sakézyho.

A rovnako je prirodzené, že to robia aj iné štáty. Čo iné by ich rozviedky robili v zahraničí?

Veľmi ma trápi, že diskutujúci na túto tému nevidia svet realisticky.
 

 

je velky rozdiel odpocuvat nieci telefon zvonku technickymi software a medzi hardwarom fyzicky nainstalovanym na citlivom mieste vo vnutri samotneho statu, uradu. Ta prva moznost totiz ani nemusi byt nezakonna, zatial co ta druha by mohla byt kvalifikovana ako nezakonna cinnost na uzemi zvrchovaneho statu cudzim statom plus protizakonna cinnost konkretnej, konkretnych osob.
Prekvapuje ma, ze ako pravnikovi vam to nedochadza.
 

Právnik?

Do diskusií na právne témy sa nezapája. Právu zrejme vôbec nerozumie.
Možno vyštudoval Vysokú školu smetiarsku. Napísať, že je právnik môže ktokoľvek.
 

 

ja tu nie som na to aby som urazal a bavil sa o sukromi diskuterov ;)
 

Božinku,

ty si tak slušný, morálny a ohľaduplný. Vzdelanie a povolanie je nesmierne súkromná záležitosť.
 

 

Urcite radsej taky ako vypisovat hluposti, od veci, ci pouzivat primitivne osobne utoky namiesto argumentov a kazit tak vsetkym dookola diskusiu.
 

Aj ty mňa môžeš.

To je diskusia na Sme tvoja jediná životná realizácia? Veď sa už z toho nezblázni.
 

 

vidis, tri prispevky a okrem uboheho primitivzmu tu po tebe nic neostalo.
 

trapenia mame rozlicne

takmer vsetci, mna napr ani nie ze trapi, skor rozcaruvava neschopnost rozoznat dosledky odpocuvania, sledovania spojeneckou rozviedkou a znepriatelenou rozviedkou;-)
 
Hodnoť

Hlavne vystúpenia Rašiho sú zvláštne.

Tvári sa, hoci to nepriznáva, že vie o veciach viac. Presadzuje naratív, že skrinky slúžili na zvýšenie bezpečnosti systému. Odkiaľ to vie? A prečo to nevie súčasná vláda? Prečo sa k týmto skrinkám, ak mali zvýšiť bezpečnosť Govnetu, nehlási žiadna štátna inštitúcia, alebo firma, ktorá uržiava Govnet? Potom ostáva otázka, či cez tieto skrinky sme naozaj neboli odpočúvaní.
 

Omyl.K tým" prídavným zariadeniam" sa

hlásia všetci,ktorí mali a majú čo dočinenia s Glovnetom. Celá táto vykonštruovaná trápna "aféra" skončila hneď na druhý deň po tom,čo NAKA zasahovala na podnet tej trápnej Remišovej. Všetci štyria "zadržaní" svorne technicky vysvetlili, o čo v skutočnosti ide,že systém je naprosto bezpečný a prakticky nepriestrelný. Po tomto vysvetlení a overení ,boli všetci štyria okamžite prepustení. Aféra skončila. To sa však nepáčilo Remišovej,ktorá by sa takto dostala do veľmi nemylej situácie,kedy veľa ľudí bolo pripravených podať na ňu trestné oznámenie za šírenie poplašnej zprávy nedozierneho rozsahu. A tak požiadala svojho kolegu,ministra vnútra Mikulca,aby túto aféru nechal na ministerstve žiť ešte nejakých pár dní,kým to celé pomaličky samo vyprchá.
 
Hodnoť

 

Rad by som bol aby mi niekto princezny vysvetli ako je možné že do hodiny od objavenia tých zariadení nebolo a ani doteraz nie je jasne či to bolo legálne (nejaká ochrana) alebo nelegálne? Ak toto nevieme, tak niečo zle je v state Dan..slovenskom. :-(
 

Vieme.Prečítaj si príspevok nad Tvojim

príspevkom. tam máš celé vysvetlenie.
 

 

Myslíš to tvoje, lebo to je take Smeracke - kopnúť do Remisovej. Inak tak či tak, je jedno kto vládol alebo vládne, snáď tu existuje niekto kompetentný kto by mal vedieť či je to Ok alebo nie. Inak všetky tajne služby na celom svete sú na dve veci a pracovať pre ne môžu len chorí ľudia, či už je to pre tzv. dobro alebo zlo.
 
Hodnoť

 

Prečo nepoviete aj o americkej špionáži https://www.trend.sk/technolog...

A povedzme si úprimne, napríklad taký bilderberg bol roky za konšpiráciu, a dnes je to pravda, či váš boj s dezinformáciami nie je v určitom zmysle to isté, povedané foucaultovsky či sa nepokúšate o procesy ovplyvňovania verejnej či individuálnej mienky z dôvodu ovládania a moci...
 
Hodnoť

 

Raz keď budem veľký, snáď to pochopím. Keď sa vyšetruje, hovorca tvrdí, že neposkytujú informácie v príbehu vyšetrovania, lebo ... medveď. Teraz sa týždeň šíria informácie, lebo sa nevyšetruje? Alebo tu nešlo o to, aby sa niečo vyšetrilo a preto sa informácie šíria? Vedia diskutujúci o čom vlastne diskutujú? Ak je tu niekde také obrovské riziko, nebolo by vhodne mať najprv istotu a až potom o tom diskutovať, aký sme neschopní?
 


TOP videá