SME
Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Žitňanská ku Harabinovi: Vstupuje do politiky, nemá čo súdiť (video) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

Na Stetinaca

ziaden sudca nikdy nepoda ziadne oznamenie, lebo ten pomstychtivy konspirator so skupinou svojich sudcov vsetko znici a bude sa pomstit sto rokov.
 

 

ten blázon nemal byť nikdy sudcom...
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 

Harabin

bol útočník, či obeť?
 

Prezident zakladá politickú stranu ? !

Ešte nech mi niekto vysvetlí, ako môže prezident, ktorý vyhral posledné prezidentské voľby, zakladať novú politickú stranu a ísť do politiky... NEM - CHÁ - PEM ! ! !
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Podpísal by

si sa pod to? Aj kritika môže byť na úrovni.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Čo som napísal,

s tým súhlasí každý normálny, spravodlivý a čestný človek.
V tejto Vlasti žije PoSpolu množstvo sviniarov.
 

 

Napriek tomu, čo nechcela vidieť, Žitňanská sa vždy usilovala v justícii niečo zlepšiť, na rozdiel od tých, ktorí len zneužívali a devastovali.
 

Nič nezlepšila

a ani o nič sa nesnažila. Všetko nechala ako bolo. Jediné čo robila, teda skôr nerobila, že nevyla spolu s vlkmi, ale s nimi žila. Tým dala vlkom legitimitu , aby kľudne trhali ovce ďalej.
 

Ano

Tu to napíšem znova, bohužiaľ kvôli adminke "na úrovni" a teda nie tak trefne, ako to bolo pred vymazaním, ale aspoň približná pointa ostane :
Žitňanská, Vy ste bezcharakterne kolaborovali so Smerom , a tak ste nechali beztrestne a na pokoji a na vysokoteplých mietečkách Smeráckych ľudí ako Harabin ci Jankovska. Čo sa tu teraz po funuse vyjadrujete ku Harabinovi?
Zitnanska, je už neskoro.

No, je to približne tak, ale tamto vymazané bolo oveľa trefnejšie.
 

Harabin jasne povedal,

že európske právo umožňuje sudcom pôsobiť v politike. Lex-Harabin je preto nielen protiústavný voči našej ústave, ale aj v rozpore s európskym právom. A keďže európske právo je nadradené našim zákonom, niet sa ďalej o čom baviť. Harabin môže s kľudným svedomím zákon ignorovať. Čaputová to vie, preto zákon nepodpísala.
Lex-Harabin nie je nič iné, len zneužitie zakonodánej moci pre politické účely jeho protivníkov. Nenávisť a pomsta oponentov, ktorí nie sú schopní bojovať s ním čestným spôsobom. Podpásovy ťah slabochov miesto čestného súboja v medziach zákona a ústavy.
 

 

Harabin je prepitý klamár a mečiarovský poskok a to čo tvrdí nikoho nezaujíma. K tejto téme sa vyjadrovalo už viacero odborníkov a vyvracajú to to čo tvrdí ten mečiarovský živočích.

Bývalý podpredseda Ústavného súdu Eduard Bárány dáva v tomto ohľade Harabinovi za pravdu iba čiastočne. „Zbavenie funkcie sudcu pri kandidovaní za politickú stranu naozaj môže byť v niektorých ohľadoch problematické, ale členstvo sudcu v politickej strane je ústavou jasne obmedzené. A aj napriek tomu, že to v niektorých európskych krajinách možné je a mohol by preto existovať aj nejaký precedens. Európsky súd pre ľudské práva býva pri rozhodnutiach proti ústave členských krajín skôr zdržanlivý,“ vysvetlil Bárány.

Píše o tom dokonca tlačové oddelenie zločineckého KSSmeru a naša Ústava jasne hovorí, že sudca nemôže byť členom politickej strany. Čaputová odmietla Lex Harabin podpísať iba z dôvodu absencie špecifikovania spôsobu doručenia vzdania sa funkcie prezidentovi:

„Pretože absentuje špecifikovanie spôsobu doručenia vzdania sa funkcie prezidentovi, nie je tak možné určiť okamih, kedy nadobudne účinnosť. Moja pripomienka teda smeruje výlučne k odstráneniu tohto nedostatku, aby sa predišlo stavu právnej neistoty a tiež nevznikol dôvod na prípadné sťažnosti na Ústavnom súde SR," vysvetlila.

Klameš a fabuluješ ako Harabin!

https://domov.sme.sk/c/2220937...
https://spravy.pravda.sk/volby...
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Čl. 137
(1) Ak je vymenovaný sudca ústavného súdu členom politickej strany alebo politického hnutia, je povinný vzdať sa členstva v nich ešte pred zložením sľubu.

Čl. 145a
(1) Ak je vymenovaný sudca členom politickej strany alebo politického hnutia, je povinný vzdať sa členstva v nich ešte pred zložením sľubu.

Načo sa k tomu vyjadruješ, keď si to ani len nevieš vyhľadať?! Lex Harabin vznikol preto, že Ústava hovorí explicitne o členstve v politickej strane. Vagabundi ako Harabin to obchádzali tým, že členom zločineckého HZDS nebol, napriek tomu bol vo výkonnej politickej funkcii ministra spravodlivosti (sic!) a toto presne má Lex Harabin riešiť. Ak si raz v politike, zabudni na talár!
 

Pisalkovia Ústavy, ako Barány si mysleli

že bude verejne dostupný zoznam členov všetkých 100 politických strán. Nie je a nebude. A čo ak je Harabin člen LSNS?
Za komunistov bolo možné aj tajné členstvo.
 

mozes, prosim ta,

fakticky dolozit to oznacenie "meciarovsky poskok"?
 

 

Bol či nebol Harabin nominatnom a ministrom spravodlivosti zločineckého HZDS?
 

ale iste

ak "nomint HZDS za ministra spravodlivosti" = "meciarovsky poskok", tak potom ano.

Ja som sice skor cakal, ze das priklady nejakej Harabinovskej nadprace v prospech Meciara atd (co by som chapal ako "meciarovsky poskok"), ale OK, ty si poskytol skor takyto terminologicky vyklad. OK.
 

1 2 3 4 > >>

TOP videá