SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pozrite si reportáž RAI o telefonátoch medzi Vadalom a Troškovou (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

Hodnoť

 

Stále je to len slovo novinárov, ktorí sú (a teraz preukázateľne) platení zo zahraničia :D
 
Hodnoť

 

Chcelo by to znovu otvorit vysetrovanie akehosi uctiku na Belize. Pre istotu.
 

 

Je tu podozrenie.ze su vo Vietname. Kamaratska sluzba
 
Hodnoť

 

Takže Troškováa milenec si telefonovali. No a?
:-)
 

...

Oni sa poznajú? Ne-u-ve-ri-tel-ne...
 

ale asi ste to necitali poriadne...

... to si telefonovali s vadalom, nie s ficom.... aaaaale vlastne, ved je to jedno.....
 
Hodnoť

Mal.by sa k tomuto

nejakym erudovanym sposobom vyjadrit aj spolumaf1an Madaric.
 

 

Zabudol si dodat plukovnik. Ziadny mafiansky pesiak
 
Hodnoť

Pán Fico

ešte stále sa vám máme ospravedlniť ? Duo Fico a Kaliňák doslova osnovali zločineckú skupinu a iba vďaka ovládnutiu všetkých silových zložiek až po upratovačky si mohli robiť doslova rabovačku svojej vlasti.Pevne verím že skončia tak kde musia..v base
 

upratovacky

by som nechala na pokoji
 
Hodnoť

Pokračujme a zrýchlime proces očistenia

Slovenska.

Začína sa črtať v plnej obludnosti a absurdite hlboký rozklad štátnych inštitúcií majúcich v svojich rukách veľkú moc po líniách bezpečnosti občanov i celej krajiny. Po záplave veľmi závažných informácií a faktov sa začína občan strácať v spleti jednotlivých konkrétností a prestáva vnímať rozdiel medzi zločincami a politickými elitami, medzi mafiou a vládnou mocou. Slovensko dlhodobo bolo a ešte aj je v ohrození, pravdaže tým pádom sú v ohrození aj jej jednotliví občania. Celé toto panoptikum nám však dáva odpoveď na jednu otázku, že Kočner nebol tým prvým a posledným, tým hlavným, ktorý na základe svojho osobného nezvládnutého hnevu nechal zastreliť Kuciaka a Kušnírovú, čo nám stále niekto podsúva. Jánovou prácou nebol ohrozený len Kočner, ale fakticky sa začal cítiť ohrozený každý kto do tohto mafiánsko-oligarchického systému patril.

Dôkladne podloženými faktami sa stali nedôveryhodnými nielen jednotlivé osoby v pozíciách ústavných činiteľov či vysokých štátnych funkcionárov, ale celé úrady a inštitúcie, ktoré im podliehali a v ktorých pracovali. Takto stráca značnú časť svojej kredibility vláda, úrad vlády, bezpečnostná rada SR, parlament, ministerstvo vnútra, ministerstvo financií, prokuratúra, Slovenská informačná služba, polícia, finančná správa.

Na Slovensku nemôže a nenastane zásadná zmena k lepšej spoločnosti s dôrazom na jej sociálny a spravodlivý aspekt bez podstatnej rekonštrukcie všetkých týchto a možno i ďalších štátnych úradov a inštitúcií, ktorá musí pozostávať s personálnej previerky a výmeny síce uvážlivej ale zároveň i dostatočne razantnej, zmeny ich vnútornej i vonkajšej organizácie a bez posilnenia nezávislosti a výkonu niektorých kontrolných mechanizmov. Pravdaže tieto kroky nebudú verejnosťou nikdy brané ako dôveryhodné pokiaľ za tento stav rozkladu pri striktnom dodržaní zákonnosti nebudú vzatí na trestnoprávnu zodpovednosť všetci kľúčoví činitelia.

Žiadny návrat „päťdesiatych rokov“ ale práve uplatnenie ústavy a zákonov voči každému a všetkému čo bolo a je s nimi v rozpore. Len rýchla, razantná a profesionálna očista Slovenska od nánosov mafiánstva, zločinov a klamstva zabezpečí vyradenie zhnitého a umožní nadýchnuť sa Slovensku a jej občanom.

Okrem podstatnej úlohy pre príslušné štátne orgány dokončiť vyšetrovanie objednávky a dvojnásobnej úkladnej vraždy Jána a Martiny teraz pred nimi vystupuje úplne nová úloha, ktorá svojou šírkou a závažnosťou je dramaticky vyššia a to vyšetrovať sabotáž páchanú zločineckou skupinou, čiže všetky zverejnené ale zatiaľ aj utajované informácie o zneužívaní právomoci verejných činiteľov na vysokých ústavných pozíciách, ich prepojenie na zločin, korupciu a pranie špinavých peňazí a neplnenie si základných úloh pri ochrane politického a hospodárskeho systému a pri trestnom postihu všetkých páchateľov a ich zločinov.

Ak si to niektorí politici čo poškuľujú po víťazstve v parlamentných voľbách a zostavení vlády neuvedomujú, či túto situáciu podceňujú, tak určite zo strednodobého hľadiska oni nebudú úspešní a z dlhodobého Slovensko sa bude stále utápať v prehnitosti a zločine, pričom stále budeme prešľapovať na mieste a v prehlbujúcej sa celkovej kríze.
 

 

Nemám čo dodať K+++
 

Veľmi trefné

Nielen štátne orgány ale aj parlament, ktorého "povinnosťou" je dodať prezidentovi kandidátov na ústavný súd si robí z národa a tých kandidátov prču. Kiska by mal prlament v zmysle ústavy rozpustiť.
Alebo porušiť ústavu a vymenovať priamo sudcov z kandidátov ktorí prešli ústavoprávnym výborom, bez posvätenia od parlamentu. Veď ústavnosť kroku v mimoriadnej situácii bude posudzovať ním vymenovaný ústavný súd.
Inak sa Čaputová de jure nestane prezidentkou ale bude ho nahradzovať plagiátor.
 

Ale v prípade vrchnej radkyne

expremíra v jeho najbližšej blízkosti a to trvalej, sa bavíme o hrane - vlastizrady. Či už vedome, alebo nevedome.
 

:)

Prikladáte moc veľký doraz na slovenskú politiku, štátne orgány, atď., áno máte pravdu, ale len ak sa jedná o územie SVK, o manipulovanie občanov žijúcich v SVK.
Tento štát už dávno nie je svojprávnym štátom, ak je pre nás Fico a família prvá liga, tak v skutočnosti je to až druhá liga, lebo Slovenskom hýbu nadnárodné spol., ktoré ťahajú export, Slovenskom hýbu finančné domy, ktoré to celé financujú. Rozloha a počet obyvateľov tejto krajiny sú z pohľadu takého Nemecka len číslo a bod (verte alebo nie a za iné nás ani nemajú), s pohľadu USA/ Čína je SVK mesto s priemernou výkonnosťou. Takže, nech tu je za prezidenta aj matka Tereza a vládne totálne čistá strana, tak nič sa nezmení. Tieto balkánske prvky sa odstránia časom takým samo-očisťovacím procesom, cez štábnu kultúru nadnárodných firiem. Ak by sa náhodou siahlo na ich biznis až potom by SVK videlo to "tóčo", až potom by sme mali zo všetkého hlavybôľ.
 
Hodnoť

 

Tak osobu s pravdepodobne kriminálnou minulosťou - Kisku - vystriedal jeho klon - vyškrtnutá advokátka.... Takže nič nové a ani lepšie.
:-)
 

Hlavne, že Ty si nie "pravdepodobne",

ale na 100% zostal tým, čím Ta otec robil
 

 

Nevadí, aspoň sa vy tupci budete mať o čom baviť na úrovni rozprávok, bájí a povestí.
 

 

Blaha?
 

...

No konecne sa zapojila aj Súmračná. Dnes len v úspornom režime zrejme. Zajtra vodca nájde nieco na Caputovu - mozno sa pomocovala ako ročne dieta, alebo v škôlke vzala spolužiačke bábiku a premiér zvolá bezpečnostnú radu štátu.
Ozaj co ten incident so písmom tety Vierky, uz vyšetrený? Mal to na starosť Sufliarsky ci samotný generálny?
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

TOP videá