SME
Piatok, 22. september, 2023 | Meniny má Móric

Rozhovory ZKH

Diskusná relácia Zuzany Kovačič Hanzelovej na aktuálne politické aj spoločenské témy.

Počúvajte aj podcast >> Apple podcasty | Spotify | Google podcasty | RSS

Načítavam video...

Premiér Ódor: List SIS som videl, tak ostro by som ho nehodnotil

Dôveruje vyšetrovateľom okolo Jána Čurillu?

"Bude až na ďalšej vláde, aby sa komplexne pozrela na SIS a urobila rozhodnutie, hoci aj radikálnejšieho rázu," hovorí premiér Ľudovít Ódor, ktorý je momentálne aj ministrom vnútra o poslednej kauze a obvineniach v SIS.

"Je tam niekto podpísaný. Nemôžu do systému nahádzať hocičo. Niekto musel vypracovať tú informáciu. Potom sa to preloží do angličtiny a dá sa to do systému. Tá slovenská informácia je podpísaná, tá anglická nie je podpísaná. Pokiaľ mám informácie, Rulíšek za to nebol zodpovedný," hovorí o liste o Kaľavskom, ktorý SIS poslala do Bosny a Hercegoviny, Ľudovít Ódor.

“Ja som ten list videl, a tak ostro by som ho nehodnotil. Dokonca sa mi zdá, že to ani tak nehodnotili všetci poslanci, ktorí ho videli. V tom liste sa nepotvrdzujú mnohé veci, ktoré sú v mediálnom priestore,” dodáva premiér.

Ako sa pozerá na podozrenia o SIS? Dôveruje vyšetrovateľom okolo Jána Čurillu? A bolo dobré tak málo a stroho komunikovať odchod ministra vnútra? Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s premiérom Ľudovítom Ódorom.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu