SME
Streda, 31. máj, 2023 | Meniny má Petronela, Petrana

V EÚ sme doma

Moderátorka Eva Mihočková rozoberá v uvoľnenej debate nadčasové i aktuálne udalosti z pohľadu bežných Slovákov s vedúcim Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku Vladimírom Šuchom a jedným hosťom.

V EÚ sme doma: Mýty o skazenom Západe a hodnotovom Rusku sú naivné (upútavka)

Sledujte prvý diel relácie „V EÚ sme doma" už v pondelok na denníku Sme aj Facebooku Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku.

Nová diskusná relácia „V EÚ sme doma" prinesie svieži pohľad na európske témy. Moderátorka Eva Mihočková rozoberie v uvoľnenej debate nadčasové i aktuálne udalosti z pohľadu bežných Slovákov s vedúcim Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku Vladimírom Šuchom a jedným hosťom.

V prvom dieli sa v trojici spolu s Františkom Mikloškom pozrú bližšie na tvrdenia o zlom liberálnom Západe a dobrom hodnotovom Rusku, pokúsia sa odpovedať na otázku, či existuje nejaká tradičná konzervatívna hodnota, v ktorej sú Rusi preborníci a načrtnú možnosti vývoja po najbližších voľbách.

Sledujte prvý diel relácie „V EÚ sme doma" už v stredu 24. mája na denníku Sme i Facebooku Zastúpenia Európskej komisie na Slovensku a Sme.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu