SME
Pondelok, 25. september, 2023 | Meniny má Vladislav

Rozhovory ZKH

Diskusná relácia Zuzany Kovačič Hanzelovej na aktuálne politické aj spoločenské témy.

Počúvajte aj podcast >> Apple podcasty | Spotify | Google podcasty | RSS

Načítavam video...

Budaj: Vlčanova kauza je nechutná a je to špinavosť. Všetkých nás oklamal

Temná postava celej koalície je Boris Kollár.

"Nech to preveruje polícia, už tam je NAKA. Som veľmi rád, že to bude dôkladne vyšetrené. Každý člen vlády pozná naše vzťahy s pánom Vlčanom. S máloktorým členom vlády som mal toľko konfliktov.

Pán Vlčan vrazil dýku do chrbta Hegerovi a je to veľká špinavosť," hovorí odchádzajúci minister životného prostredia Ján Budaj o dotácii pre rodinnú firmu Samuela Vlčana.

"Sme rodina absolútne prešla na stranu Smeru a oligarchov. Ani predtým neboli iní, ale predsa po voľbách bola nádej. Táto palica má dve strany. Ľudia predsa nie sú hlupáci. Vidia, čo už sa začína teraz. A teraz si predstavte, čo by bolo po voľbách, ak by táto svoloč ovládla Slovensko. Len sa pozerajme, čo sa teraz deje v parlamente, keď majú pocit, že ľudia sa nepozerajú," dodáva Budaj k zákonom, ktoré prechádzajú v parlamente.

Ako sa pozerá na kauzu Vlčana? Vyplatia mu jeden a pol milióna eur na dotácii? Pre koho Sme rodina písala novelu stavebného zákona, ktorá prešla? A asistuje im v tom aj Igor Matovič? Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s odchádzajúcim ministrom životného prostredia Jánom Budajom.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu