SME
Sobota, 25. marec, 2023 | Meniny má Marián

Rozhovory ZKH

Diskusná relácia Zuzany Kovačič Hanzelovej na aktuálne politické aj spoločenské témy.

Počúvajte aj podcast >> Apple podcasty | Spotify | Google podcasty | RSS

Načítavam video...

Komunikačný expert Tóth: Matovičove útoky na trans ľudí mu nepomôžu rásť na vyššie čísla

Politici majú problém so základmi marketingu.

"Neviem, čo mi chce predávať. To znamená, ak sa chce dištancovať od tejto vlády, bude to takmer nemožné. Zas na druhej strane, OĽaNO stále funguje, je tu Igor Matovič, takže vôbec netuším, čo bude vlastne pozícia Eduarda Hegera, respektíve strany, kam sa pridá. Na to, aby v politike, podľa mňa, vedeli fungovať ďalej, sa budú musieť jasne odlíšiť a povedať, prečo odišli.

Som celkom zvedavý, ako tá kampaň bude prebiehať, lebo Igor Matovič je známy tým, že svojim protikandidátom dáva zabrať, tak som zvedavý, aké budú diskusie," hovorí o politickej komunikácii Eduarda Hegera komunikačný expert Gabriel Tóth z New School Communications.

"Tam je omnoho väčší problém, že zatiaľ si tú značku nevieme spojiť s ničím. Ani s konkrétnymi ľuďmi, okrem jej zakladateľky, ani s nejakou asociáciou nejakého programu alebo čo tá strana chce robiť. A úplne najhoršie je totálne amatérske odhalenie názvu," hovorí o predstavení strany Jablko Gabriel Tóth.

Aké náročné je urobiť kampaň za osem mesiacov? Záleží na tom, ako sa strana volá? Čo budú hlavné témy kampaní? A aké chyby robia slovenské politické strany? Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s Gabrielom Tóthom, komunikačným expertom z New School Communications.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu