SME
Štvrtok, 30. marec, 2023 | Meniny má Vieroslava

Rozhovory ZKH

Diskusná relácia Zuzany Kovačič Hanzelovej na aktuálne politické aj spoločenské témy.

Počúvajte aj podcast >> Apple podcasty | Spotify | Google podcasty | RSS

Načítavam video...

Karas: Účasť na referende bola významná, je to jasný signál od občanov

Žilinka má jeho dôveru.

"Mne sa strašne páči tento naratív. Keď nie je nič, tak všetci hovoria urobme. A ak navrhneme, tak hovoria, že to vždy nie je dosť. Dosť nebude mať nikdy nikto ničoho v tejto krajine.

Človek má neobmedzené očakávania v každom smere. Je to krok pozitívnym smerom, naozaj reaguje na mnohé životné situácie a myslím, že je to dobrý, vecný návrh," hovorí dočasne poverený minister spravodlivosti Viliam Karas o kritike queer ľudí, že jeho návrh neupravuje ani dedenie.

"Nie som nejaký politológ, ale účasť bola z môjho pohľadu významná. Je tu jasný signál od občanov, že majú predstavu, aby sa veci spravovali inak," komentuje účasť na referende minister Karas.

Rozumie, že pre niekoho môže byť návrh o dôverníkovi u notára ponižujúci? A prečo nerieši zákon dedenie párov rovnakého pohlavia? Ako sa pozerá na ďalšie použitie paragrafu 363 pri poslancovi Borguľovi? A čo hovorí na výsledky referenda? Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s dočasne povereným ministrom spravodlivosti Viliamom Karasom.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu