SME
Streda, 17. august, 2022 | Meniny má Milica

Medzinárodný projekt “Empathy for Children” zaujal deti aj učiteľov

Na stretnutí vystúpila medzinárodne uznávaná pedagogička, psychologička a autorka Iben Sandahl.

Súkromná základná škola FELIX v spolupráci s Magistrátom Hlavného mesta SR Bratislava zorganizovala v priestoroch školy prezentáciu úspešne
zrealizovaného Erasmus projektu “Empathy for Children”, Empatia pre deti.

Na stretnutí vystúpila medzinárodne uznávaná pedagogička, psychologička a autorka Iben Sandahl. Výstava je otvoreným podujatím a všetci záujemcovia sú vítaní. Zároveň sa uskutočnilo medzinárodné projektové stretnutie Erasmus+ projektu Empatia pre deti pod vedením Magistrátu Hlavného mesta SR Bratislava, na ktorom sa zúčastnili partneri projektu zo Súkromnej základnej školy FELIX Bratislava, Infomedia Formazione Ferrara (Taliansko), ECECE Klagenfurt (Rakúsko) a Inštitútu za Raziskave v Razvoj Utrip Zavod (Slovinsko).

Partneri projektu sa zúčastnili aj na výstave v škole Felix. Tieto podujatia predstavujú záver projektu Erasmus+ Empatia pre deti, v ktorom bol
vytvorený súbor edukačných nástrojov a metodického sprievodcu, ktoré umožňujú úspešnú implementácii inovatívnych metodík Iben Sandahl na školskej aj medzinárodnej úrovni.

Súbor edukačných nástrojov bol vyvinutý v spolupráci s Iben Sandahl. Texty Iben Sandahlovej boli publikované vo Vanity Fair, Huffington Post, The Wall Street Journal, The Washington Post, Psychology Today, The Greater Good Science Center Berkley a vo všetkých dánskych národných novinách.

SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy zo Sme.sk

Alec Baldwin

FBI vie, ako kameramanka zomrela, pre SME o tom hovorí Petr Jákl.


3 h
Kollár, Holý a Krajniak predstavujú cenovú mapu nájomných bytov

Sme rodina predstavila cenové mapy.


19 h
Peter Schutz.

Generácia postmečiarovskej obnovy bola o tri poschodia dospelejšia a kvalitnejšia.


24 h
Ukrajinský vojak.

Vojna na Ukrajine pokračuje.


a 5 ďalší 15 h
SkryťZatvoriť reklamu