SME
Štvrtok, 2. december, 2021 | Meniny má BibiánaKrížovkyKrížovky

Rozhovory ZKH

Diskusná relácia Zuzany Kovačič Hanzelovej na aktuálne politické aj spoločenské témy.

Počúvajte aj podcast >> Apple podcasty | Spotify | Google podcasty | RSS

Načítavam video...

Baránik: Niekto možno pustil nahrávky, aby ich potom mohol spochybňovať

Žilinka by mal podľa Baránika odstúpiť.

"Nie som naklonený tomu, že unikajú nahrávky zo spisu. Neviem ako k tomu došlo. Ale nič to nemení na ich dôveryhodnosti. Kto vie aký bol zámer toho, že tie nahrávky takto unikli. To nie je jasné aký motív za tým je. Motív by mohol byť napríklad aj taký, že v situácii, keď už tí, ktorí sú tými nahrávkami ohrození, si museli vybrať so zlých riešení.

A jedno z tých menej zlých riešení možno je zverejniť ich, a potom tie nahrávky na základe toho spochybňovať," hovorí poslanec SaS Alojz Baránik o uniknutých nahrávkach Roberta Fica, Roberta Kaliňáka s advokátmi Parom, Gašparom a Miroslavom Bödörom.

"Nie je to v poriadku. Marián Viskupič je slušný fajn človek, ale v tejto oblasti nejako zlyháva a je enfant terrible v našej strane. Snažíme sa mu dohovoriť, myslím, že to bola chyba. Toto ale nesúviselo s výkonom funkcie predsedu výboru," hovorí Baránik o kauze jeho kolegu Mariána Viskupiča, ktorý je nezaočkovaný, cestoval do zahraničia, ale nešiel do karantény.

Ako sa pozerá na výkon Maroša Žilinku? Bude táto vláda robiť ešte vypočutia a výberové konania? A v akej fáze je paragraf 363, ktorý Maroš Žilinka opäť minulý týždeň využil? Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s poslancom za SaS Alojzom Baránikom.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá

Skryť Zatvoriť reklamu