SME
Sobota, 22. január, 2022 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Rodina a región tvoria piliere pomoci Gebrüder Weiss

Je to príležitosť, ako sa zo všetkých zúčastnených stane jedna veľká rodina, oblečená v charakteristickej oranžovej farbe.

Nielen rodina a jej hodnoty sú významným prvkom, ale aj región, v ktorom pôsobí firma Gebruder Weiss, tvorí dôležitý pilier jej spoločenskej zodpovednosti. Keďže mnohí jej zamestnanci sú aktívnymi športovcami, rozhodla sa pre dlhodobú podporu regionálnych športových podujatí. Medzi najznámejšie patria Beh Pezinkom a Majstrovstvá Slovenska v triatlone v Senci. Je dobrým zvykom, že na týchto eventoch sa stretnú nielen zamestnanci, obchodní partneri a zákazníci, ale aj ich rodiny, ktoré ich prídu povzbudiť. Je to príležitosť, ako sa zo všetkých zúčastnených stane jedna veľká rodina, oblečená v charakteristickej oranžovej farbe.

„R“ ako rodina tvorí druhý pilier zodpovednosti firmy Gebrüder Weiss, kde sa snaží pomáhať. Nie každý má to šťastie, že môže mať pri sebe svojich najbližších. Žiaľ, niekedy osud človeku prinesie do cesty aj také bolestivé chvíle, ako nevyliečiteľne choré dieťatko či strata niektorého člena rodiny. Ide o veľmi ťažké obdobie, počas ktorého je potrebné sa s týmito situáciami vyrovnať. Pre tých, ktorí prechádzajú týmito skúsenosťami, je tu nezisková organizácia Plamienok. Spoločnosť Gebrüder Weiss už šiesty rok pomáha Plamienku s prepravou.

Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Neprehliadnite tiež

Byť podpredsedom Európskeho parlamentu je veľká česť a záväzok.


a 1 ďalší 16 h
Rozhovory ZKH: Peter Pčolinský.

Pri súdnej mape Kolíkovej nerozumie.


a 1 ďalší 20. jan
Skryť Zatvoriť reklamu