SME
Pondelok, 21. jún, 2021 | Meniny má AlojzKrížovkyKrížovky

Rozhovory ZKH

Diskusná relácia Zuzany Kovačič Hanzelovej na aktuálne politické aj spoločenské témy.

Počúvajte aj podcast >> Apple podcasty | Spotify | Google podcasty | RSS

Načítavam video...

Pčolinský: Neverím policajnému prezidentovi, klame

Ako dlho ešte vydrží koalícia?

"Koalícia zatiaľ funguje, v rámci možností funguje od zákona k zákonu. Vždy je s niečím problém, vždy je nejaký konflikt, ale zatiaľ dohody vždy v nejakom štádiu sú. Pán predseda vlády sa naozaj veľmi snaží, aby táto vláda fungovala ďalej, je aj taký mediátor na koaličných radách, ale nie vždy je v tom úspešný. Nebudem menovať predstaviteľov OĽANO a SaS-ky," hovorí poslanec Sme rodina Peter Pčolinský o situácii v koalícii.

"Povedal by som, že má sa primerane podmienkam, aké sú. Psychicky aj fyzicky je na tom veľmi dobre, vníma všetky správy a informácie, všetko pozorne sleduje. Myslíte si, že je tu nejaká dôvera voči vyšetrovateľom? Veľmi nie. Nemám dôveru v políciu. Určite nedôverujem policajnému prezidentovi, ktorý verejne klame," hovorí Peter Pčolinský o prípade svojho brata Vladimíra, ktorý sedí vo väzbe pre podozrenia z korupcie.

Čo sú argumenty v prospech Vladimíra Pčolinského, a prečo vážne podozrenia riešia poslanci v pléne a nerieši ich polícia? Ako teraz funguje koalícia a ako dlho ešte vydrží?

Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s poslancom Sme rodina Petrom Pčolinským.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá