SME
Štvrtok, 24. jún, 2021 | Meniny má JánKrížovkyKrížovky
Načítavam video...

Matovič Krajniakovi: Odchádza jeden z najlepších ministrov

Jedno z najpozitívnejších prekvapení na vláde, hodnotil Matovič Krajniaka.

Na snímke uprostred predseda vlády SR Igor Matovič ďakuje bývalému ministrovi práce, sociálnych vecí a rodiny Milanovi Krajniakovi za jeho prácu ministra počas brífingu po podaní demisie v Prezidentskom paláci 17. marca 2021 v Bratislave.  V pozadí  minister dopravy a výstavby SR Andrej Doležal  (nominant Sme rodina), poverený dočasným riadením Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny. FOTO TASR - Pavel NeubauerNa snímke uprostred predseda vlády SR Igor Matovič ďakuje bývalému ministrovi práce, sociálnych vecí a rodiny Milanovi Krajniakovi za jeho prácu ministra počas brífingu po podaní demisie v Prezidentskom paláci 17. marca 2021 v Bratislave. V pozadí minister dopravy a výstavby SR Andrej Doležal (nominant Sme rodina), poverený dočasným riadením Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny. FOTO TASR - Pavel Neubauer

Premiér Igor Matovič reagoval na slová predsedu parlamentu a šéfa Sme rodina Borisa Kollára, že hnutie po demisii ministra práce Milana Krajniaka predstaví "rovnako dobrého kandidáta".

"Ja sa obávam, že budete mať čo robiť," povedal Matovič s tým, že Milan Krajniak je podľa neho jedno z najpozitívnejších prekvapení na vláde a bolo mu cťou, že rok pracoval vo vláde, ktorú viedol.

"Zodpovedný, systematický, tichá rozvaha, upokujúpce návrhy, sčítaný prehľad," tak opísal Krajniaka ako ministra.


Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu