SME
Piatok, 3. december, 2021 | Meniny má OldrichKrížovkyKrížovky

Rozhovory ZKH

Diskusná relácia Zuzany Kovačič Hanzelovej na aktuálne politické aj spoločenské témy.

Počúvajte aj podcast >> Apple podcasty | Spotify | Google podcasty | RSS

Načítavam video...

Odchádzajúci Kollár: Čo má zmeniť na sebe Matovič? Všetko

Rozhovory ZKH s poslancom Miroslavom Kollárom.

"Čo má zmeniť? Všetko. Nesmie svojimi osobnými názormi prebíjať názory odborníkov, ktorí majú konkrétne riešenia a opakovane sa ukazuje, že majú pravdu. Ja som nebol na mnohých stretnutiach, väčšinou to končí tak, že to skončí rozhodnutím, ktoré prinesie Igor Matovič," hovorí poslanec Miroslav Kollár, ktorý sa rozhodol vystúpiť z koalície aj zo strany Za ľudí.

"Video o Sputniku bola posledná kvapka, ktorá ma utvrdila v tom, že som sa rozhodol správne. Niekoľko týždňov sme tu bojovali, aby sme zvrátili trend nedôvery k očkovaniu, posledné prieskumy ukázali, že sa to darí. A potom premiér príde takýmto spôsobom, ktorý nie, že spochybní Sputnik, ale začne spochybňovať aj ostatné vakcíny. Nemám problém ak lieková agentúra odobrí Sputnik. Nech sa páči. Ale takýmto spôsobom vytvára dojem, že to nie je ani až taký vážny problém. Moja prosba je, že už nech s tým prestane, alebo ide," dodáva Kollár, ktorý vyzval na odstúpenie pre nezvládnutú pandémiu ministra Krajčího aj premiéra Matoviča.

Ako bude teraz fungovať? A nemá väčší zmysel ovplyvňovať rozhodnutia vo vláde ako z nej vystúpiť? A čo potrebujú v tieto dni samosprávy?

Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s odchádzajúcim koaličným poslancom Miroslavom Kollárom.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá

Skryť Zatvoriť reklamu