SME
Štvrtok, 8. december, 2022 | Meniny má Marína

Premeňte veľké dáta na veľké zisky

S rastom vašej firmy rastie aj množstvo dát, ktoré tvoríte. Manažujete tieto dáta efektívne? Naučte sa ich sledovať a využívať v reálnom čase kdekoľvek ste a spoznajte nové úrovne výkonu s riešením SAP S/4HANA.

Podnikať inteligentne znamená vedieť pracovať s informáciami. To sa dá len vtedy, ak máte všetky dáta vždy aktuálne a dostupné okamžite. A ak ich viete spracovať a vyťažiť z nich všetku biznis hodnotu. Preto na inteligentné podnikanie potrebujete inteligentný podnikový systém – riešenie SAP S/4HANA. Všetky podstatné informácie sú bezpečne uložené v cloude, z pamäti ich dostávate okamžite a neustále ich pre vás analyzujú systémy využívajúce najmodernejšie technológie ako je machine learning alebo umelá inteligencia.

SAP S/4HANA je inteligentné podnikové riešenie, v ktorom máte všetky dáta na jednom mieste. Viac o SAP S/4HANA sa dozviete tu.

SAPerman akadémia je séria náučných videí o inteligentnom podnikaní, v ktorých SAP presale odborník Ján Chovanec vysvetľuje laickým spôsobom moderné podnikateľské technológie a riešenia.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu