SME
Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky

Predvídajte a vytvárajte budúcnosť plnú biznis úspechov

Máte dáta ale nie dátových analytikov? Nevadí – inteligentné podniky pracujú s dátami inteligentne.

Máte dáta ale nie dátových analytikov? Nevadí – inteligentné podniky pracujú s dátami inteligentne. S inteligentnou a prediktívnou analytikou vytvárate komplexné reporty pohybom myši, čítate medzi riadkami gigantických firemných databáz a nachádzate skryté súvislosti medzi vašim podnikaním a úspechom.

S inteligentnou analytikou nepotrebujete zamestnávať dátových analytikov, aby ste profitovali z gigantických firemných databáz, ktoré už máte. Stačí nahrať všetky súbory, ktorá chcete spracovať a umelá inteligencia v priebehu pár okamihov zanalyzuje desaťtisíce riadkov a stĺpcov a odhalí skryté súvislosti, na základe ktorých dokáže manažment nielen riadiť podnik, ale aj predvídať budúcnosť. Odpovede na otázky, kedy uviesť na trh nový produkt, alebo ako pristúpiť k cenotvorbe ak chcete zaujať prvenstvo na trhu vďaka inteligentnej analytike už nie sú skryté. Aj preto je prediktívna analytika nástrojom, ktorý budete v budúcnosti potrebovať.

Prediktívna analytika je súčasťou každého inteligentného podniku. Viac informácií o riešení SAP Analytics Cloud nájdete tu.

SAPerman akadémia je séria náučných videí o inteligentnom podnikaní, v ktorých SAP presale odborník Ján Chovanec vysvetľuje laickým spôsobom moderné podnikateľské technológie a riešenia

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá

Skryť Zatvoriť reklamu