SME
Štvrtok, 29. september, 2022 | Meniny má Michal, Michaela

Naučte svoj softvér zarábať za vás s technológiou Machine learning

S Machine Learning sa váš firemný softvér učí pracovať za vás bez programovania.

Machine Learning alebo po slovensky strojové učenie je prelomová technológia, s ktorou softvér vo vašej firme získava nové funkcie bez toho, aby ho niekto musel naprogramovať. Ako? Na pozadí pozoruje prácu ľudí a postupne sa naučí vyriešiť aj skutočne komplexné úlohy. A pre ľudí ostanú len naozaj kreatívne výzvy.

Predstava, že sa stroje dokážu naučiť vykonávať nové funkcie bez toho, aby ich niekto k tomu naprogramoval, dnes mnohým pripomína sci-fi a predsa je to realita. Vďaka prelomovej technológii Machine learning sa počítač pozerá na prácu, ktorú jeho majiteľ vykonáva a následne sa ju od neho naučí robiť sám. A to aj ak sa jedná o prácu s komplikovanými či neoznačenými súbormi, s finančnými dokumentami a faktúrami alebo s multimediálnymi súbormi. Nové spôsoby využitia Machine learning k znižovaniu nákladov, k zvyšovaniu produktivity a konkurencieschopnosti pribúdajú každý deň a to vo veľkých aj v malých podnikoch.

Technológia Machine Learning je súčasťou inteligentného podnikového systému SAP S/4HANA.

SAPerman akadémia je séria náučných videí o inteligentnom podnikaní, v ktorých SAP Presales odborník Ján Chovanec vysvetľuje laickým spôsobom moderné podnikateľské technológie a riešenia.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu