SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Rozhovory ZKH

Diskusná relácia Zuzany Kovačič Hanzelovej na aktuálne politické aj spoločenské témy.

Počúvajte aj podcast >> Apple podcasty | Spotify | Google podcasty | RSS

Načítavam video...

Samo Marec: Matovič klame a pritom by stačilo, keby len mlčal

Rozhovor ZKH s publicistom Samom Marecom.

"Môže to znieť tak, že za každú cenu búšim do novej vlády, ale nie je to pravda. Ja som veľmi rád, že sa skončila vláda Smeru, veľmi držím palce tejto vláde, aby urobila to najlepšie čo sa bude dať. Ale práve preto, že sme vo výnimočnej situácii, tak je to príležitosť, aby sa Igor Matovič prejavil ako premiér, a zatiaľ sa prejavuje veľmi zvláštne. Svoj modus operandi opozičného poslanca veľmi nezmenil a to je dlhodobo veľmi zlá správa," hovorí publicista a prekladateľ Samo Marec.

"Klame. 4. mája pod statusom sa ho jeden človek pýtal, že ako dlho sa ešte budú odkladať medicínske zákroky. Igor Matovič rovno a natvrdo napísal, že k odkladaniu zákrokov nedochádza. To nie je pravda, a ak to nie je pravda, tak je to klamstva. A je veľmi dobrá otázka, že prečo to robí. Pritom by stačilo mlčať," hovorí o premiérovi Matovičovi Samo Marec.

Prečo hovorí o prevrate na Slovensku? A prečo si myslí, že Igor Matovič klame? Bojí sa trestného stíhania za svoje komentáre po obvinení Michala Havrana? A hrozí Slovensku kultúrna vojna?

Pozrite si rozhovor Zuzany Kovačič Hanzelovej s publicistom a prekladateľom Samom Marecom.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Relácia: Rozhovory ZKH

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

TOP videá