SME
Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Poznáme víťazky Podnikateľky Slovenska 2019

Víťazka je spolumajiteľkou jedinej úspešnej fungujúcej kafilérie na Slovensku.

Každé jubileum je príležitosťou na chvíľu sa zastaviť a obzrieť sa za tým, čo sa nám v uplynulých rokoch podarilo. Súťaž Podnikateľka Slovenska, ktorú zastrešuje Slovak Business Agency, oslavuje v tomto roku nádherných 20 rokov existencie. Magickú dvadsiatku organizátori pretavili aj do dátumu konania Slávnostného galavečera (20. 02. 2020), no je to len ona, povestná čerešnička na torte.

Najdôležitejšia je skutočnosť, že stále je pre koho túto súťaž organizovať a že je Slovensko – tridsať rokov po nežnej revolúcii – slobodné. Slobodné natoľko, že v ňom silné a úspešné ženy chcú podnikať. Slobodné natoľko, že majú v sebe dostatok odvahy vydať sa nepoznanou cestou aj s rizikom, že nepovedie k vytúženému úspechu.

Absolútnou víťazkou jubilejného 20. ročníka súťaže, ktorej výsledky slávnostne vyhlásili 20. 2. 2020 v Historickej budove Národnej rady Slovenskej republiky v Bratislave je Žilinčanka, ktorá podniká v špecifickom, no nenahraditeľnom priemysle. Je spolumajiteľkou jedinej úspešnej fungujúcej kafilérie na Slovensku.

O Podnikateľku Slovenska 2019 bol veľký záujem. Možnosť prihlásiť sa do súťaže využilo rekordných 118 podnikateliek. „Som nadšená a milo prekvapená takým veľkým počtom prihlásených dám. Je to dôkaz, že súťaž má stále veľký význam. Ocenenia sa síce dostalo len pár vybraným, každá z prihlásených dám si však zaslúži náš obdiv. Pre našu spoločnosť robia veľa a pevne verím, že dokážu do budúcich rokov inšpirovať mnohé nasledovníčky,“ teší sa riaditeľka súťaže Lucia Veselská.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Relácia: Komerčné video

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

TOP videá