SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky
Načítavam video...

Kauza zmenky: Čítajú sa správy z WhatsAppu, Kočner ich spochybňuje (video)

Pojednávanie pokračovalo 19. dňom.

Predseda senátu Emil Klemanič dovolil, aby právny zástupca TV Markíza Daniel Lipšic prečítal komunikáciu Mariana Kočnera a jeho obhajcu Michala Mandzáka cez aplikáciu WhatsApp o znalkyni Márii Zelenkovej.

"Nie je z toho jasné, kto s kým komunikuje. To je prvá vec. Druhá vec je, že v telefóne, ktorý som ja používal, sa nenechádza žiadna komunikácia o pani znalkyni Zelenkovej. Ešte raz. V telefóne, ktorý bol môj, sa takáto komunikácia nenachádza," reaguje na prečítané obžalovaný Kočner.

"Vzhľadom na to, že médiá citujú pána Tótha, tak sa aj vyjadrím k tomu, čo som niekoľkokrát naznačil", pokračuje Kočner.

"Pán Tóth odovzdal polícii dva telefóny, jeden telefón môj a druhý, kde pán Tóth pri rozličných výpovediach vypovedal inak o tom, ako sa k nemu dostal. Raz povedal, že ho má od rodiny, v druhom prípade povedal, že ho niekde našiel. Povedal, že ho mal k dispozícii niekoľko mesiacov."

Ako sa k predobednému dianiu v súdnej sieni vyjadrili prokurátor Ján Šanta, zástupca TV Markíza Daniel Lipšic a obhajca Kočnera Michal Mandzák? Pozrite si video.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Téma: Marian Kočner

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

TOP videá