SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky
Načítavam video...

Kočner číta z vlastnej Threemy, ktorú spochybňuje (video)

Ide o časť komunikácie medzi Kočnerom a Tóthom

V čítaní z Threemy pokračuje po prokurátorovi Jánovi Šantovi právny zástupca Markízy Daniel Lipšic. Číta časť komunikácie medzi Marianom Kočnerom a Petrom Tóthom a potom medzi Kočnerom a Norbertom Bödörom. S ním si píše o vyšetrovateľovi zmenkového podvodu Jaroslavovi Láskovi.

Lipšic tiež číta komunikáciu s Kočnerovou obchodnou spoločníčkou Janovou Šlachtovou, zháňal u nej tlačiareň. Správy sú zverejnené prvýkrát. Ukazujú, že Kočner zháňal staršiu tlačiareň. Čítaná je aj komunikácia s priateľkou Kočnera Miriam Hatinovou. Hatinová mu píše, že "vôbec nie je rozumné", že Pavol Rusko býva vo Five Stars Residence. Tiež ide o doteraz nezverejnené správy.

Hatinová Kočnerovi vysvetľuje, že sa dá ľahko odhaliť, že Rusko býva v byte jej otca. Zo správ vyplýva, že Hatinová a/alebo jej otec bol angažovaní v zabezpečovaní bytu pre Ruska. Kočner doteraz popieral, že by mal na jeho bývanie akýkoľvek vplyv. Z Threemy číta aj obžalovaný Marian Kočner. Komunikáciu zároveň spochybňuje.

Doobeda o nej povedal, že je údajná a nikým nepotvrdená a našla sa v telefóne, ktorý sa objavil nevedno ako. Poobede z nej číta vlastnú správu: " Nezabudni, že ty si to videl". Povedal, že keby išlo o zmenky, bolo by tam ich. Je tam "to" a podľa Kočnera je veta o tom, že Tóth videl stretnutia s advokátom Ernestom Valkom.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá