SME
Pondelok, 20. september, 2021 | Meniny má Ľuboslav(a)KrížovkyKrížovky
Načítavam video...

Ako si neuškodiť pri písani životopisu (video)

Vedieť zaujať pri hľadaní práce nebolo nikdy dôležitejšie.

Vedeli ste, že personalista strávi nad tvojim životopisom priemerne 6 sekúnd? Vedieť zaujať pri hľadaní práce nebolo nikdy dôležitejšie. Preto sme pripravili krátky kurz, zložený zo 4 videí, v ktorých vám postupne vysvetlíme, ako vynikneš medzi masou rovesníkov vďaka svojmu životopisu, ako zvládneš 5 najčastejších otázok na pohovore, alebo ako Ti Facebook môže zničiť kariéru.

Životopis je Tvojou najväčšou a niekedy možno aj jedinou zbraňou, keď si hľadáš svoju prvú prácu/stáž. Preto musíš urobiť všetko pre to, aby vyzeral naozaj presvedčivo a profesionálne. V tomto videu si povieme z akých častí by sa mal skladať a následne si jednotlivé časti vysvetlíme, na čo slúžia a čo by si mal do nich napísať.

Prezradíme Ti, prečo sú jazyky stále tak dôležité, ako ti môže tvoj detský názov e-mailovej adresy uškodiť alebo čo by si nemal dávať do osobných údajov.

Mladí ľudia ovládajú množstvo poučiek, ale necítia sa byť pripravení na potreby bežného života. Rozhodli sme sa to zmeniť, preto sme vo svojom voľnom čase založili projekt Zmudri.sk, kde mladých ľudí vzdelávame na potrebné témy zábavnou a uvoľnenou formou prostredníctvom videí. Podporte nás. Za každých vyzbieraných 1000 EUR vytvoríme viacdielny videokurz, ktorý dostaneme k 20 000+ študentom. Témy kurzov vyberáte vy a navyše získate skvelé odmeny. Tu je linka : www.startlab.sk/zmudri

Za akúkoľvek podporu vám ďakujeme.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá

Skryť Zatvoriť reklamu