SME
Štvrtok, 21. október, 2021 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky
Načítavam video...

Libor Hudáček: Hrali sme, čo sme chceli my (audio)

Nahrávka SME o tom, čo povedal Hudáček po zápase s Britmi.

Libor Hudáček tvrdí, že chcel byť vtipný. Boris Valábik zase, že uňho by hráč po takýchto slovách dohral.

Tréner Craig Ramsay po stretnutiach Slovenska s Francúzskom a Britmi nebol veľmi spokojný. Po výhre 7:1 nad Veľkou Britániou sa sťažoval na to, že hráči už v prvej tretine prestali strieľať a začali si donekonečna prihrávať. "Akoby si hráči povedali - skvelé, máme náskok, tak sa teraz poďme zabávať. Bolo tam priveľa strát puku, priveľa zábavnej hry," povedal.

Ako zápas s Britmi videl po jeho skončení útočník Hudáček, to si vypočujte vo videu. Na jeho slová dokonca reagoval aj Slovenský zväz ľadového hokeja, ktorý v tlačovej správe priniesol nové vyjadrenie hráča s dôvetkom, že novinári si jeho prvotnú reakciu vysvetlili inak, ako ju myslel. V skratke - že Hudáček chcel byť len vtipný.

Boris Valábik, bývalý hokejista, ktorý tieto majstrovstvá komentuje pre RTVS, reagoval na Hudáčkove slová z v idea ostro. Toto by si dovolili Chára alebo Hossa? Pýtal sa. "Povedzte mi meno jediného trénera, ktorý by toleroval, že jeho hráč doslova prizná, že nebude plniť pokynu trénera kvôli takej zvláštnej výhovorke," povedal Valábik s tým, že u neho by takýto hráč dohral.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá

Skryť Zatvoriť reklamu