SME
Utorok, 6. december, 2022 | Meniny má Mikuláš
Načítavam video...

McHappy Day priniesol detským pacientom viac ako 30 000 eur

Peniaze zo zbierky tradične poputujú na zlepšenie podmienok i prístrojového vybavenia pre detských pacientov.

McHappy Day je dlhodobou charitatívnou aktivitou spoločnosti McDonald's určenou neziskovej organizácii Ronald McDonald House Charities (RMHC), vďaka ktorej sa tento rok vyzbieralo viac ako 30 000 eur. Peniaze zo zbierky tradične poputujú na zlepšenie podmienok i prístrojového vybavenia pre detských pacientov v nemocniciach po celom Slovensku.

McHappy Day sa tento rok konal 27. novembra vo všetkých reštauráciách McDonald´s na Slovensku. Nezištne ho prišli podporiť viaceré známe osobnosti. Richard Boháč, riaditeľ neziskovej organizácie RMHC na margo zbierky hovorí: „Chcel by so poďakovať všetkým zákazníkom McDonald's, ktorí sa rozhodli pomôcť deťom prostredníctvom kúpy hranoliek alebo charitatívnej vianočnej formičky, známym tváram, ktoré prišli projekt podporiť svojou účasťou, ale aj spoločnosti McDonald's, ktorá tento charitatívny deň pre našu nadáciu zorganizovala už po štrnásty krát.

Atmosféru tohto ročníka azda najlepšie vystihuje naše video. Od známych osobností ako Karin Haydu, či Patrik Herman sa dozviete viac o ich motivácii podporiť myšlienku McHappy Day každoročne osobnou účasťou.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu