SME
Nedeľa, 29. január, 2023 | Meniny má Gašpar
Načítavam video...

Vedeli ste, že zmrzlina z McDonald´s je slovenská?

Zmrzlina, ktorú si zákazníci môžu vychutnať počas celého roka v rovnakej kvalite a chuti v 30 reštauráciách McDonald´s pochádza zo Slovenska.

V tomto roku si horúce letné dni môžeme prekvapivo užiť už od skorej jari, a to je príležitosť pre typicky letné osvieženie. Ak patríte k labužníkom, ktorí počas sezóny skonzumujú kvantum zmrzliny, občas isto premýšľate, čo všetko obsahuje. Dvojnásobne vás pôvod surovín a ich spracovanie zaujíma, pokiaľ máte doma aj malé ratolesti. My vám prezradíme tajomstvo zloženia lahodnej čerstvej zmrzliny od McDonald's. Možno vás prekvapí skutočnosť, že sa vyrába tu u nás na Slovensku, v malebnej obci na farme Majcichov.

Zmrzlina, ktorú si zákazníci môžu vychutnať počas celého roka v rovnakej kvalite a chuti v 30 reštauráciách McDonald´s na Slovensku, pochádza od najväčšieho slovenského spracovateľa mlieka. Na farme vzdialenej od Trnavy iba 15 minút cesty chovajú približne 2500 kráv, pestujú pre ne krmivo a ročne tu nadoja najviac mlieka v celej republike - až 35 miliónov litrov. Z toho 2 milióny odoberá McDonald's na Slovensku a Česku pre svoje zmrzliny a milkshake-y. Pretože pasterizácia prebieha na relatívne nízkej teplote, mlieko si zachová maximum svojej chuti. Odráža sa to aj na dobe trvanlivosti. Či už zmrzlina alebo milkshake v McDonald's majú dobu trvanlivosti iba 12 dní a zákazník má istotu, že sú skutočne čerstvé.

Viac o kvalite produktov McDonald's si prečítajte na: www.mcdonalds360.sk

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu