SME
Piatok, 17. september, 2021 | Meniny má OlympiaKrížovkyKrížovky
Fotili sme ju

Fotili sme ju

Ako vzniká titulka časopisu smeŽeny? Fotíme krásne osobnosti a krásne ženy.

Fotili sme tanečníčku Katarínu Štumpfovú

Katarína je niekoľkonásobná majsterka SR v latinskoamerických tancoch, diplomovaná trénerka 2. triedy a rozhodkyňa Slovenského zväzu tanečného športu.

Verejnosť ju pozná najmä z tanečnej show Let's Dance, v ktorej sa objavila trikrát s partnermi Jozefom Vajdom, Jurajom Mokrým a Mirom Šmajdom. Na jeseň 2015 účinkovala aj v českej televíznej šou Star Dance 7 ako profesionálna tanečnica po boku českého moderátora Leoša Mareša. Je niekoľkonásobná majsterka SR v latinskoamerických tancoch, diplomovaná trénerka 2. triedy a rozhodkyňa Slovenského zväzu tanečného športu. Účinkovala tiež vo svetovej tanečnej šou Burn the Floor a získala angažmán na Broadwayi v New Yorku. Momentálne vedie tanečnú školu DanceCool a s priateľkou, rovnako tanečníčkou, Ivanou Surovcovou založila firmu Kattiva Trends, v ktorej sa venujú predaju šperkov, bižutérie a módnych doplnkov pre ženy. Je neustále v pohybe a porozprávala nám, prečo je tanec dôležitý pre ňu, dospelých aj detí, ako si tancom dopomôcť ku krásnej postave a čo všetko v budúcnosti chystá.

Prečítajte si rozhovor s Katkou Štumpfovou v najbližšom čísle magazínu smeŽeny, ktoré vyjde v sobotu, 27. augusta ako príloha denníka SME.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá

Skryť Zatvoriť reklamu