SME
Nedeľa, 26. marec, 2023 | Meniny má Emanuel

O nomináciách Ceny Nadácie Orange je rozhodnuté

V kategórii VZDELÁVANIE nominovala odborná hodnotiaca komisia v zložení Zora Bútorová, Martin Kríž a Miron Zelina

Členovia hodnotiacich komisií rozhodli o nomináciách 7. ročníka Ceny Nadácie Orange v kategóriách Sociálna inklúzia, Vzdelávanie a Komunitný rozvoj. O ocenenie sa uchádzalo celkovo 92 neziskových organizácií, do hodnotiaceho procesu postúpilo 86, z nich komisia vybrala v každej kategórii 5 výnimočných nominácií. Víťazov, ktorí okrem morálneho ocenenia získajú finančnú podporu, spoznáme na slávnostnom gala večere 31. mája.

V kategórii VZDELÁVANIE nominovala odborná hodnotiaca komisia v zložení Zora Bútorová, Martin Kríž a Miron Zelina tieto mimovládne organizácie:

1. DAPHNE - Inštitút aplikovanej ekológie, o. z.

2. Nové školstvo, o. z.

3. Súkromná pedagogická a sociálna akadémia zriadená Kultúrnym združením občanov rómskej národnosti Košického kraja, n. o.

4. STROM, o. z.

5. Liga za duševné zdravie SR, o. z.

Nadácia Orange dáva po prvýkrát možnosť rozhodnúť o laureátovi špeciálneho ocenenia i širokej verejnosti. Na facebookovej stránke Nadácie Orange môžu ľudia do 13. mája 2016 venovať svoj hlas jednej z nominovaných organizácií. Nominácia s najvyšším počtom hlasov získa Cenu verejnosti. Zapojiť sa môže ktokoľvek, kto chce vyjadriť svoje sympatie či poďakovanie vybranej neziskovej organizácii. Zo zapojených budú vyžrebovaní traja, ktorí získajú pozvanie spolu s partnerom na slávnostný gala večer.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu