SME
Streda, 4. august, 2021 | Meniny má Dominik, DominikaKrížovkyKrížovky
Fotili sme ju

Fotili sme ju

Ako vzniká titulka časopisu smeŽeny? Fotíme krásne osobnosti a krásne ženy.

Fotili sme kreatívnu ekobojovníčku

Zuzana Aichová svoju kariéru zasvätila myšlienke ochrany životného prostredia a vzdelávaniu Slovákov v ekologickej problematike.

Zuzana Aichová svoj profesionálny život preklopila z oblasti médií do ekológie. Svoju kariéru zasvätila myšlienke ochrany životného prostredia a vzdelávaniu Slovákov v ekologickej problematike. Svoju prirodzenú potrebu chrániť životné prostredie preniesla do rôznorodých podujatí, prostredníctvom ktorých informuje a šíri osvetu medzi ľudí. V roku 2012 spolu s Patrikom Gubom založila projekt Resonance a v rámci neho každoročne organizuje niekoľko podujatí venujúcich sa téme ochrany životného prostredia. Aprílovým a najobľúbenejším podujatím z jej portfólia je Fashion Show recyklovanej módy, ktorá sa tentoraz uskutoční 22. apríla 2016. Prezradila nám, aké sú vedomosti Slovákov o ekológií, v čom by sme mali zmeniť prístup a ako sa na ekológiu pozerať inovatívne.

Prečítajte si rozhovor so Zuzanou Aichovou v najbližšom čísle magazínu smeŽeny, ktoré vyjde v sobotu, 9. apríla 2016 ako príloha denníka SME.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá