SME
Piatok, 18. jún, 2021 | Meniny má VratislavKrížovkyKrížovky
Fotili sme ju

Fotili sme ju

Ako vzniká titulka časopisu smeŽeny? Fotíme krásne osobnosti a krásne ženy.

Fotili sme herečku Helenu Krajčiovú

Jej prvou filmovou úlohou bola postava Márie vo filme Pokoj v duši, za ktorú získala cenu Slnko v sieti. Pozrite si video z jej fotenia do víkendovej prílohy.

Dorotka, ako ju mnohí prezývajú, pôsobí ako divadelná, dabingová, filmová a seriálová herečka a popri tom spieva vo vokálnej skupine Fragile. Diváci ju poznajú najmä ako seriálovú herečku. Ich sympatie si získala postavou Scarlet Balážikovej v seriáli Profesionáli. Účinkovala aj v seriáloch Ordinácia v ružovej záhrade, Panelák a Zita na krku. Momentálne sa objavuje v Búrlivom víne ako Dorota Petránská. Jej prvou filmovou úlohou bola postava Márie vo filme Pokoj v duši, za ktorú získala cenu Slnko v sieti. Už 10. marca slovenskú kinematografiu čaká premiéra očakávaného filmu Červený kapitán, v ktorej si zahrala Sylviu, manželku hlavného hrdinu. Popri nekonečnom nakrúcaní zvláda rolu matky, partnerky aj speváčky a snaží sa hľadať v živote krásu. Povedala nám, čo pre ňu znamená materstvo, herectvo a prečo sa čoraz radšej obklopuje ľuďmi.

Prečítajte si rozhovor s Helenou Krajčiovou v najbližšom čísle magazínu smeŽeny, ktoré vyjde v sobotu, 27. februára 2016 ako príloha denníka SME.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá