SME
Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Fico po dvoch rokoch prehovoril pre SME. Po štyroch otázkach si to rozmyslel

Premiér Robert Fico (Smer) po dlhom čase odpovedal na otázky denníka SME. Stalo sa tak v sobotu po slávnostnom otváraní mutlifunkčného ihriska v Mojzesove.

MOJZESOVO. Premiér Robert Fico (Smer) po dlhom čase odpovedal na otázky denníka SME. Stalo sa tak v sobotu po slávnostnom otváraní mutlifunkčného ihriska v Mojzesove. Ihrisko podporil dotáciou vo výške 40-tisíc eur.

V príhovore však hovoril najmä o opatreniach Smeru, napríklad možnosti čerpania dotácií na zatepľovanie, o vratkách za plyn či postoji vlády k utečencom.

Denník sa ho pýtal, či z akcie neurobil súčasť svojej predvolebnej kampane. „Považujem to za normálnu súčasť mojej práce. Okrem toho je sobota večer," odpovedal. Po prvých štyroch otázkach si to s odpovedaním rozmyslel a odišiel.

Prítomnosť redaktorov SME okomentoval aj v príhovore miestnym. „V jednom denníku, ktorý nás miluje nadovšetko, si to v pondelok prečítajte. Určite tam bude napísané, že tu nikto nebol, že ste nadávali a že nič nebolo urobené. Myslím si, že týmto štýlom bude denník, ako obyčajne, informovať, ale nechajme sa prekvapiť," povedal.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Relácia: Domáce spravodajstvo

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

TOP videá