SME
Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Ocenenie srdce na správnom mieste získala Alžbeta Zemanová

Nadácia Orange každoročne oceňuje výnimočnú osobnosť, ktorá dlhodobo a nezištne pomáha druhým prostredníctvom grantového programu Darujte Vianoce.

Vďaka Nadácii Orange a programu Darujte Vianoce mohla tohtoročná laureátka ocenenia Srdce na správnom mieste Alžbeta Zemanová pomôcť počas jej šiestich rokov zapájania sa do programu mnohým ľuďom.

Nadácia Orange každoročne oceňuje výnimočnú osobnosť, ktorá dlhodobo a nezištne pomáha druhým prostredníctvom grantového programu Darujte Vianoce. Za svoj citlivý prístup voči svojmu okoliu bola tento rok ocenená sociálna pracovníčka Alžbeta Zemanová z Mojmíroviec.

Ocenená laureátka pracuje v školstve, kde sa venuje integrovaným deťom zo sociálne znevýhodneného prostredia. „K pomoci druhým ma priviedla moja práca, vďaka ktorej som začala spoznávať ľudí žijúcich na prahu biedy, ktorí potrebujú pomoc a niekedy sa proste nemajú na koho obrátiť. Ako dobrovoľníčka som začala spoznávať deti z detských domovov, ktorým chýba láska rodičov. Pomoc druhým na vnútorne napĺňa," hovorí s úsmevom Betka Zemanová.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Relácia: Komerčné video

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

TOP videá