SME
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Wisterová a Skoncová odovzdali deťom auto

Nadácia Volkswagen Slovakia aj tento rok pripravila kreatívnym deťom z detských domovov a náhradných rodín obľúbený výherný Vianočný projekt "Prírodné auto".

Nadácia Volkswagen Slovakia aj tento rok pripravila kreatívnym deťom z detských domovov a náhradných rodín obľúbený výherný Vianočný projekt "Prírodné auto". „Keďže sa do módy opakovane vracia trend EKO a prírodné motívy, rozhodli sme sa aktuálny ročník Vianočného projektu prispôsobiť naturálnemu duchu. Chceli sme, aby sa deti poobzerali vôkol seba a skúsili zhotoviť autíčko z prírodných materiálov ako kamene, drevo, mach, hlina, zelenina, rastliny či ovocie," vysvetľuje myšlienku zadania Adriana Smolinská z Nadácie Volkswagen Slovakia, ktorá detskú fantáziu každoročne odmieňa lákavými cenami.

Na výbere troch ocenených najkreatívnejších modelov sa aj tento rok podieľali zamestnanci Volkswagen Slovakia. Tí zahlasovali 1176 hlasmi za 10 prírodných modelov áut, ktoré sa z množstva prihlásených dostali do užšieho výberu. Najviac, 289 hlasov, získal Detský domov (DeD) z Martina. Niekoľko kreatívnych detí z neho pretransformovalo svoje dizajnérske nápady z kôry, machu, listov, šípok, gaštanov a vŕbového prútia do víťazného modelu. Ich úsilie bolo odmenené skutočným automobilom Volkswagen up, ktoré im prišli odovzdať spolu zo zástupcami Nadácie Volkswagen Slovakia i šarmantné moderátorky Vera Wisterová a Soňa Skoncová.

Viac informácií na stránke www. nadacia-volkswagen.sk

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Relácia: Komerčné video

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

TOP videá