SME
Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Workshop Cesta k zodpovednosti

Posledný májový týždeň sa na Slovensku niesol v znamení spoločenskej zodpovednosti firiem. Tá je dôležitou súčasťou prístupu k podnikaniu aj v Pivovaroch Topvar.

Výroba piva má v našej krajine dlhú tradíciu a pivo patrí k najobľúbenejším nápojom Slovákov. Pivo sa varí z čisto prírodných surovín, a preto je prirodzené prepojenie pivovarníkov na pestovateľov jačmeňa či chmeľu. Cieľom Pivovarov Topvar je šetrné využívanie prírodných zdrojov a v rámci zodpovedného podnikania sa dlhodobo venujú znižovaniu spotreby vody a energií, znižovaniu emisií CO2, efektívnemu riadeniu obalov a odpadov. Ako významný zamestnávateľ sa venujú podpore komunít, majú rozvinuté charitatívne programy na zlepšenie kvality života ľudí v okolí ich pivovarov, investujú do prevencie nezodpovedného pitia. Pivovarníci môžu byť pre ostatné odvetvia príkladom aj inšpiráciou v rámci zodpovedného prístupu k podnikaniu.

Spoločenská zodpovednosť je dôležitou súčasťou prístupu k podnikaniu aj v Pivovaroch Topvar, ktoré podporili hneď dve podujatia, CSR Summit a medzinárodný festival filmov o udržateľnom rozvoji Ekotopfilm. Obe akcie sa tešia veľkému záujmu či už zo strany spoločností, ale aj verejnosti, čo svedčí o tom, že zodpovedné podnikanie sa stáva prirodzenou súčasťou podnikania aj na Slovensku.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Relácia: Komerčné video

Prečítajte si aj ďalšie články k téme

TOP videá