SME
Utorok, 5. júl, 2022 | Meniny má Cyril, Metod

Adrenalínoví nadšenci Junior a Marcel otvorili sezónu Offroadu

Špeciálnu atrakciu, na ktorej nadšenci terénnej jazdy môžu zažiť poriadnu dávku adrenalínu s automobilom Volkswagen Touareg, otvorili moderátori a vyznávači adrenalínu Junior a Marcel.

V bratislavskom závode Volkswagen Slovakia odštartovali novú sezónu na offroad dráhe -Offroad Parcours. Špeciálnu atrakciu, na ktorej milovníci terénnej jazdy môžu zažiť poriadnu dávku adrenalínu s automobilom Volkswagen Touareg, otvorili moderátori a adrenalínoví nadšenci Junior a Marcel. V minulom roku dráhu otestovalo viac ako 1 800 návštevníkov.

Na 1,5 kilometrov dlhej offroadovej dráhe musia jazdci prekonať až 24 náročných offroadových prekážok. Touareg na dráhe dokazuje svoje schopnosti na rôzne upravenom povrchu - od štrku, cez pieskové duny, kmene stromov, betónové tvárnice, kamennú cestu až po hlinitý povrch. Nevyhne sa ani zákopom, priečnym vlnám, riečnemu korytu či vulkánu. No najväčšia dávka adrenalínu prichádza po absolvovaní 100-percentného stúpania a následne 70-percentného klesania.

„Offroad jazda mi pekne zdvihla hladinu adrenalínu v krvi, som po nej akýsi spokojnejší, čo je na mne určite vidieť aj počuť. Je to zážitok, čistá emócia," hovorí moderátor Marcel Forgáč.

„Na rozdiel od kolegu Marcela si každý krok dobre premyslím. No offroad jazdu som zvládol, aj keď mi miestami nebolo všetko jedno. Výrazne tomu pomohol profesionálny inštruktor, vedel som, že sa to nakoniec dobre skončí. A k samotnej jazde s Marcelom? Poviem len, že to bol zážitok so šťastným koncom," opisuje moderátor Milan Zimnýkoval alias Junior.

Adrenalínovú jazdu na offroad dráhe si môže vyskúšať každý, kto má platný vodičský preukaz. Stačí sa objednať cez web stránku www.offroadvw.sk

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu