SME
Štvrtok, 2. február, 2023 | Meniny má Erik, Erika

Nadácia Orange otvorila obchod pre optimistov.

Nadácia Orange dala tento rok šancu všetkým optimistom aj tým, že otvorila Obchod pre optimistov. V tomto obchode sa však neplatí peniazmi, ale dobrými skutkami. V ponuke sú ručne vyrábané predmety z chránených dielní.

Nadácia Orange tento rok oslávila svoje jubilejné narodeniny. Už 15 rokov nazerá na svet optimisticky a šíri ochotu pomáhať druhým. Za tento čas podporila celkovo 7 287 projektov a žiadostí. Najviac žiadostí na počet obyvateľov podporila v Banskobystrickom kraji, z miest sa týmto prvenstvom môže pochváliť Trstená a najviac optimisticky naladených ľudí, ktorí menia svet okolo seba žije v Brdárke.

Nadácia Orange dala tento rok šancu všetkým optimistom aj tým, že otvorila Obchod pre optimistov na svojej facebookovej stránke www.facebook.com/NadaciaOrange. V tomto obchode sa neplatí peniazmi, ale dobrými skutkami. V ponuke sú ručne vyrábané predmety z chránených dielní. Obchod pre optimistov mal na neoficiálny Deň optimizmu - 22. marca - aj svoju „kamennú" podobu - v predajni Orangeu v nákupnom centre Aupark. V tento deň zároveň vyhlásila aj druhý ročník Grantového programu pre optimistov. Ten je príležitosťou pre organizácie a aktívnych občanov získať finančnú podporu s cieľom urobiť niečo pozitívne pre určitú komunitu či vybranú organizáciu.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu