SME
Streda, 29. marec, 2023 | Meniny má Miroslav

Igor Bukovský: Na túto knihu som musel dozrieť

„Návod na prežitie pre ženu“ sa stal bestsellerom tohtoročného vianočného trhu. Aj v tejto knihe, ktorá má ako prvá kniha slovenského autora multimediálny charakter, ide hlavne o zdravie, pretože s ním sú všetky krásne maličkosti sveta ešte krajšie a vzácnejšie.

Karol Ježík, zakladateľ a prvý šéfredaktor denníka SME, objavil talent Dr. Igora Bukovského už v roku 1993 - a seriál „Urob to pre seba!" vychádzal potom týždenne počas 3 nasledujúcich rokov. Odvtedy tento lekár napísal a vydal 11 kníh, ktorých sa predalo viac ako 850 tisíc kusov. Dlhoočakávaný „Návod na prežitie pre ženu" sa stal bestsellerom tohtoročného vianočného trhu. Aj v tejto knihe, ktorá má ako prvá kniha slovenského autora multimediálny charakter, ide hlavne o zdravie, pretože s ním sú všetky krásne maličkosti sveta ešte krajšie a vzácnejšie. Vtipne, ale pokorne a s úctou k zdravému rozumu prináša nové informácie, búra staré mýty a inšpiruje vás k pozitívnym životným zmenám.

Z úvodu ku knihe:

„Staráme sa o svoje zdravie preto, lebo je to lepšie a prirodzenejšie - robia tak múdri ľudia, ktorí poznajú hodnotu zdravia. Z času na čas však dostávame životnú lekciu z ťažkej pravdy, že hoci urobíme (z nášho pohľadu) všetko správne a dobre, nestane sa to, čo sme si želali... Nie, život nie je strelnica, na ktorej si každý za svoje skutky (alebo peniaze) môže vystreliť toho najväčšieho maca.

Každý deň skúšam žiť dobrý život a byť dobrým človekom. Padám a vstávam. Všetci padáme, no vstávajú iba niektorí. Pridáte sa? Nech sa totiž vonku deje čokoľvek, telo, srdce a duša sa nemusia s veľkým potešením váľať v blate."

Knihu si môžete kúpiť v každom kníhkupectve alebo priamo tu: http://www.martinus.sk/?uItem=156233

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu