SME
Štvrtok, 23. september, 2021 | Meniny má ZdenkaKrížovkyKrížovky

Zadarmo bude vykurovať vďaka Modrému plynu

Celý rok bude pani Irena Prokeinová z banskobystrického kraja vykurovať, ohrievať vodu a variť zadarmo. O ročnú dodávku zemného plynu sa jej postará spoločnosť RWE Gas Slovensko.

Pani Irena žije v rodinnom dome v obci Brehy a ako mnohí z nás, aj ona sa musí v živote obracať a šetriť kde sa dá. Preto sa rozhodla pre Modrý plyn. „Ponúkaná zľava bola pre mňa zaujímavá," hovorí ďalej o zmene dodávateľa. „A nakoniec to mám na celý rok zadarmo," teší sa. Radostí je viac. Vďaka výhodnému Modrému plynu čaká na ňu výrazná úspora aj počas ďalších rokov.

Modrý plyn v správnych rukách

Zákazníci odmeňujú spoločnosť svojou dôverou. „Keď sme sa blížili k číslu sto tisíc, rozhodli sme sa odmeniť my ich," vysvetľuje konateľ RWE Gas Slovensko Miroslav Kulla. Vopred nebolo jasné, kto sa stane stotisícim zákazníkom a získa tak ročnú dodávku zdarma. „Som rád, že odmena v hodnote 1.054 eur putuje do rúk zákazníčky, ktorá ju skutočne potrebuje," dodáva.

K odmene aj milé prekvapenie

RWE Gas Slovensko pripravila pre pani Irenu ďalšie prekvapenie. Začiatkom decembra sa stretla s tvárou Modrého plynu, s hercom Adym Hajdu, ktorý už takmer tri roky patrí k našim spokojným zákazníkom. V divadle Astorka si navyše pozrela novú hru Kométa. Bol to pre ňu nezabudnuteľný zážitok. „Ešte nikdy som nič nevyhrala a ešte nikdy som nebola v Bratislave. Stále tomu nemôžem uveriť," priznáva šťastná zákazníčka.

viac sa dozviete na www.ModryPlyn.sk

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá

Skryť Zatvoriť reklamu