SME
Štvrtok, 28. október, 2021 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

100 názorov

Diskusný projekt 100 názorov: Menšiny, predsudky a krajina vytvára priestor pre kultivovanú
spoločenskú diskusiu, bez priamej konfrontácie alebo prekrúcania názorov.

Pedagóg Hrabovský: Slováci by mali začať kritizovať samých seba

100 názorov je projekt, ktorý vytvára priestor pre kultivovanú spoločenskú diskusiu. Na tému Menšiny, predsudky a krajina v tomto dieli rozpráva pedagóg Milan Hrabovský.

100 názorov je projekt, ktorý vytvára priestor pre kultivovanú spoločenskú diskusiu. Na tému Menšiny, predsudky a krajina v tomto dieli rozpráva Milan Hrabovský – vysokoškolský pedagóg a publicista.

Kto má rád Rómov, homosexuálov a iných iných? Ako veľmi je naša spoločnosť poznačená latentnou nenávisťou k inakosti, či protirómskym extrémizmom?

Presahy nenávistných postojov do verejnej diskusie a politického diskurzu vytvárajú na pozadí ekonomickej krízy nebezpečný koktail. Diskusný projekt 100 názorov: Menšiny, predsudky a krajina vytvára priestor pre kultivovanú spoločenskú diskusiu, bez priamej konfrontácie alebo prekrúcania názorov.

Vznik projektu 100 názorov inicioval Azyl s úmyslom sprostredkovať názory zaujímavých ľudí na vybrané spoločenské témy. Projekt sa realizuje v spolupráci s Nadáciou otvorenej spoločnosti a mediálnou podporou SME, .týždeň, jetotak.sk a RTVS.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá

Skryť Zatvoriť reklamu