SME
Piatok, 9. jún, 2023 | Meniny má Stanislava

Prečo sú dvere od SHERLOCK® najpredávanejšie?

Paradoxne ušetríte práve vtedy, keď si nevyberiete niečo podozrivo lacné. Pozor na falošné bezpečnostné dvere! Akože " bezpečnostné dvere" sú síce lacné, ale nie sú bezpečné! Snahou o ušetrenie niekoľkých eur sa zákazník vystavuje riziku, že tieto dvere nevydržia útok zlodejov. Zákazník tak môže prísť skutočne o všetko kvôli pár eurám, ktoré ho presvedčili na kúpu nekvalitných dverí.

U nás máte obhliadku a poradenstvo zdarma. Priamo u vás doma, po dohodnutí termínu príde náš odborník, ktorý vám poskytne informácie o dverách, vysvetlí rozdiely medzi jednotlivými produktami, ale vám aj navrhne ten najvhodnejší model bezpečnostných dverí priamo pre vás. Obhliadka a poradenstvo je nezáväzná a zdarma a vykonávajú ho vyškolení pracovníci. Iba na základe zamerania vášho stavebného otvoru vám vykalkuluje presnú cenovú ponuku.

Poskytujeme komplexný servis: nezáväzné poradenstvo a obhliadku so zameraním, výrobu dverí, montáž a nastavenie dverí, začistenie okolia, ale si aj po sebe upraceme. V prípade záujmu kontaktujte náš NON STOP servis 02 / 16 888, info@sherlock.sk alebo priamo kontaktujte našich obchodných zástupcov v mieste vášho bydliska.Spoločnosť SHERLOCK je popredným výrobcom bezpečnostných dverí , bezpečnostných zárubní, dodávateľom kvalitných trezorov, systému hlavného a generálneho kľúča. Spoločnosť SHERLOCK ročne zabezpečuje desaťtisíce bytov a domov.

Bezpečnostné dvere a zárubne SHERLOCK® majú najdlhšiu históriu výroby bezpečnostných dverí na Slovensku. S ich výrobou sa začalo už v roku 1988 a o 4 roky neskôr sa značka SHERLOCK® stala registrovanou ochrannou známkou, ktorá je dnes symbolom kvalitného výrobcu špičkových bezpečnostných dverí na Slovensku, v Čechách, na Morave, v Maďarsku a v Rakúsku.

Spoločnosť SHERLOCK dodáva a montuje systémy hlavného a generálneho kľúča, ktoré umožňujú jedným bezpečnostným kľúčom uzamknúť ľubovoľný počet dverí a zároveň dávajú možnosť určiť a kontrolovať osoby, ktoré môžu do jednotlivých objektov a miestností vstupovať.

Dvere SHERLOCK® a trezory sú certifikované podľa Európskych noriem a Národným bezpečnostným úradom SR.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu