SME
Sobota, 31. júl, 2021 | Meniny má IgnácKrížovkyKrížovky

Kam na výlet? Do Volkswagenu!

Ak letné slnko práve neláka k vode a vy rozmýšľate, ako si užiť chvíle voľna s deťmi, máme pre vás zaujímavý tip. V bratislavskom závode Volkswagen Slovakia sa môžete pozrieť, ako prichádzajú na svet autá značiek, ktoré pozná celý svet.

Vedeli ste o tom, že bratislavský závod Volkswagen Slovakia je jediný na svete, v ktorom sa vyrábajú vozidlá piatich značiek pod jednou strechou? A vy môžete byť aspoň na chvíľu pri tom. Sprievodcovia vás prevedú obrovskými výrobnými halami a tú najmodernejšiu techniku automobilového priemyslu budete mať doslova na dosah ruky. Pozriete sa, ako z výrobnej linky schádzajú najnovšie vozidlá Volkswagen Touareg, Audi Q7, karosérie Porsche Cayenne, či malé mestské autá Volkswagen up!, ŠKODA Citigo alebo SEAT Mii.

Stačí, ak si termín prehliadky vopred rezervujete telefonicky na čísle +421 6964 6964 alebo mailom na adrese visit@volkswagen.sk. Na exkurziu so sebou môžete vziať aj deti staršie ako 12 rokov. Prehliadky sa konajú od pondelka do piatku v čase od 8.00 do 18.00 hodiny, v slovenskom, nemeckom a anglickom jazyku. Vstupné je 4 € pre dospelých a 2 € pre študentov a dôchodcov.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá