SME
Nedeľa, 26. september, 2021 | Meniny má EditaKrížovkyKrížovky

Najväčší Playland pre deti v McDonald´s.

V najväčšom McDonald´s na Slovensku otvorili najväčší Playland pre deti. Je tu pre nich pripravená lezecká zóna, ihrisko s basketbalovým košom, prekážková dráha s časomierou a digitálna interaktívna hra EyePlay.

Rekonštrukciou priestorov reštaurácia McDonald´s v bratislavskom obchodnom centre Eurovea získala prím a stala sa tak najväčšou reštauráciou v sieti na Slovensku.Súčasťou reštaurácie je novootvorený najväčší Playland GYM&FUN pre deti.

V reštaurácii majú možnosť využiť najmenší návštevníci s rodičmi novootvorený najväčší vnútorný Playland pre deti na Slovensku aj v Českej republike. Veríme, že sa návštevníkom táto novinka bude páčiť a budú sa tu zabávať počas celého roka,"hovorí Drahomíra Jiráková, riaditeľka pre komunikáciu McDonald´s ČR/SR.

Vstup je bezplatný. Môžu si v ňom zacvičiť a zahrať sa deti vo veku od 3 do 10 rokov. Na ploche 69 m² je tu pre nich pripravená lezecká zóna, ihrisko s basketbalovým košom, prekážková dráha s časomierou a digitálna interaktívna hra EyePlay, kde si môžu zahrať až 30 rôznych zábavných hier na podlahe - napr. hokej, futbal, v úlohe hasičov hasia ohníky, môžu praskať balóny, otvárať vianočné darčeky, skákať po spievajúcich notách a hrať si tak pesničky a mnoho iných.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá

Skryť Zatvoriť reklamu