SME
Pondelok, 5. jún, 2023 | Meniny má Laura

Tím BMW je víťazom BMW Polo Slovakia Open 2013

Na najkvalitnejších ihriskách v okruhu tisíc kilometrov od Slovenska sa okrem našich reprezentantov predstavili pólisti z Rakúska, Nemecka, Poľska, Francúzska a Argentíny.

V priestoroch zámockého parku v rakúskom Ebreichsdorfe sa uskutočnili už 7. medzinárodné otvorené majstrovstvá Slovenska v póle BMW Polo Slovakia Open 2013. Vo veľmi kvalitnej konkurencii šiestich tímov s celkovým hendikepom 8 - 9 sa z prvenstva tešil tím BMW s argentínsko-rakúskym zložením, ktorý po finálových trestných strieľaniach zdolal tím Perrier Juet domáceho pána a hostiteľa baróna Drashe-Wartimberg. Víťazný tím BMW tak pokračuje v úspešnej sérii víťazstiev a jeho meno bude konečne vyryté aj na trofeji zo starožitného striebra, ktorú organizátorom z I. Polo Klubu Bratislava 1888 venoval partnerský Hurlingham polo klub z Buenos Aires v roku 2006.

S priebehom turnaja som v rámci technických a poveternostných možností ako aj snaženia celého organizačného tímu spokojný. Priniesol dobrú úroveň zápasov, tímov, ale aj samotných hráčov a pokračuje v histórii úspešných slovenských šampionátov povedal organizátor turnaja Peter Godányi, prezident I. Polo Klubu Bratislava 1888 a generálny sekretár Slovenskej pólo asociácie.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu