SME
Pondelok, 25. október, 2021 | Meniny má AurelKrížovkyKrížovky

Krajšie ráno vďaka ZSE

(komerčné video) Atmosféra pripomínajúca domov dotvorená vôňou čerstvo napečených koláčov, príjemnou hudbou a tuli vakmi oživila v pondelok ráno zástavku MHD v Bratislave. Príjemné prekvapenie pripravil pre ľudí ich stabilný dodávateľ energií.

Atmosféra pripomínajúca domov dotvorená vôňou čerstvo napečených koláčov, príjemnou hudbou a tuli vakmi oživila v pondelok ráno zástavku MHD v Bratislave. Príjemné prekvapenie pripravil pre ľudí ich stabilný dodávateľ energií.

„Hľadali sme spôsob, ako sa ešte viac priblížiť k zákazníkom. Ako im ukázať, že ZSE je s nimi každý deň prostredníctvom dodávky elektriny a plynu, a že sa na nás môžu spoľahnúť už 90 rokov", približuje Jana Charvát z marketingovej komunikácie ZSE Energia.Ak svetlo svieti a spotrebiče fungujú ako majú, často neriešime, kto nám tento komfort zabezpečuje. Berieme to ako samozrejmosť.

„Chceli sme ukázať, že prostredníctvom dodávky energií pomáhame vytvoriť atmosféru domova. Nadchli sme sa konceptom viaczmyslového vnímania. Veríme preto, že príjemná hudba, rozprašovaná, ale aj tá skutočná vôňa koláčov, zástavka MHD vo farbách ZSE, provizórna obývačka a k tomu čerstvý škoricový koláčik spríjemnili cestujúcim pondelkové ráno na ceste do práce", dodáva Jana Charvát.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá

Skryť Zatvoriť reklamu