SME
Utorok, 27. september, 2022 | Meniny má Cyprián

Videli sme pančušky Marianny Ďurianovej

Dizajnové pančušky Gatta, to je kvalita, ktorú pozná celý svet. Teraz je už dostupná aj slovenským ženám. Zapózovala nám v nich Mariana Ďurianová.

Počet miest, kde si môžete kúpiť výrobky Gatta, sa v najbližších mesiacoch rozrástol. Svoj priestor si značka našla okrem Košíc, Žiliny a Nitry aj v novootvorenom komplexe Centrál a v Avione Shopping Parku v Bratislave. „Teší nás, že vďaka dôvere a záujmu našich zákazníkov môžeme rozšíriť našu sieť maloobchodných predajní na Slovensku. Ich spokojnosť je pre nás prvoradá a chceme byť k ním čo najbližšie," dodala Edyta Nuošková, managing director.

„Na módnom móle som stála už niekoľkokrát. Už som stihla niekoľko prehliadok aj po pôrode, no vždy som si chcela vyskúšať aj úlohu fotomodelky. Predsa len, je to niečo iné. A tak, keď som dostala ponuku od spoločnosti Gatta, s radosťou som ju prijala. Pančušky sú neoddeliteľnou súčasťou aj môjho šatníka a keďže sa nám už dosť ochladilo, môžem s istotou prehlásiť, že sa skončilo obdobie nahých nôh. Pančušky sa teda stanú nevyhnutnou súčasťou našich každodenných outfitov a poviem vám, že si máme z čoho vyberať," upresňuje Marianna Ďurianová.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu