SME
Streda, 25. máj, 2022 | Meniny má Urban

Hriešne dobré nákupy v bratislavskom Auparku

V októbri sa uskutočnila v poradí už tretia séria Hriešne dobrých nákupov. Návštevníci mali možnosť zúčastniť sa na módnych prehliadkach, tanečných a speváckych vystúpeniach, prezrieť si vydarené kreácie mladých módnych návrhárok .

Hriešne dobré nákupy v bratislavskom Auparku

Bratislavské centrá tradične pripravujú pre svojich verných zákazníkov rôzne akcie a podujatia, ktoré slúžia ako zadosťučinenie za ich pravidelnú návštevnosť. Tento trend podporuje aj nákupno-zábavné centrum Aupark v Bratislave, ktorý po tretíkrát organizoval už známe niekoľkodňové podujatie - Hriešne dobré nákupy.

Je to akcia venovaná nákupom, kráse, tancu, móde a iným zaujímavým aktivitám, ktoré sa odohrávajú počas viacerých dní, a tak prilákajú nespočetné množstvo záujemcov. Počas „Nákupného ošiaľu" majú zákazníci možnosť využívať nielen zľavy v jednotlivých predajniach, ale čaká ich aj atraktívny sprievodný program.

V októbri sa uskutočnila v poradí už tretia séria Hriešne dobrých nákupov. Návštevníci mali možnosť zúčastniť sa na módnych prehliadkach, tanečných a speváckych vystúpeniach, prezrieť si vydarené kreácie mladých módnych návrhárok či pokúsiť sa aj o vlastnú tvorbu pod dohľadom odborníkov z oblasti módy, hairstylingu a dekoratívnej kozmetiky.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu