SME
Utorok, 27. september, 2022 | Meniny má Cyprián

Olympionik Samuel Piasecký rozdával deťom medaily

Materské centrum Budatko z bratislavskej Petržalky je jedným z 10 výhercov súťaže „Pomáhame materským centrám“.

Materské centrum Budatko z bratislavskej Petržalky je jedným z 10 výhercov súťaže „Pomáhame materským centrám". Iniciatíva spoločností P&G a dm drogerie markt poskytla možnosť všetkým materským centrám na Slovensku prilepšiť si rozpočet o sumu 1 000 eur, ktoré použijú na nákup športového vybavenia. Do aktivity sa mohla zapojiť široká verejnosť. Podmienkou bol nákup z portfólia značiek spoločnosti P&G v predajniach dm a zahlasovať za svoje obľúbené materské centrum do konca augusta na stránkach www.pomahamemc.sk.

Slávnostné predanie šeku za účasti zástupcov oboch spoločností ako aj slovenského olympionika Samuela Piaseckého prebehlo v petržalskom centre Budatko, ktoré v rámci Medzinárodného dňa materských a rodinných centier zorganizovalo Deň otvorených dverí a pripravilo pre deti rôzne športové i vedomostné súťaže.

Spoločnosť Procter & Gamble sa tento rok zaviazala k dlhodobému partnerstvu s Medzinárodným olympijským výborom. Rôznymi iniciatívami sa snaží motivovať k aktívnemu pohybu a podporovať pozitívny postoj k športu na rôznych úrovniach. Športovanie od útleho detstva má pozitívny vplyv na rozvoj mnohých, nielen, fyzických ale aj duševných zdatností detí. Aj preto spoločnosť Procter & Gamble podporila projekt na pomoc slovenským materským centrám, ktorých finančná situácia je zložitá.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu