SME
Utorok, 16. august, 2022 | Meniny má Leonard

Hudba Mesta

Nová relácia prináša hudbu na netradičné miesta a tam, kde ju nečakáte.

Peter Lipa prekvapil tanečníkov hip-hopu

Džezmen Peter Lipa prekvapil pesničkou Smiem prosiť počas neplánovaného koncertu na hiphopovej akcii United Movement. Pozrite si nový diel Hudby mesta, prekvapujúcich koncertov vo verejnom priestore.

Slovenský spevák Peter Lipa odspieval pesničku Smiem prosiť počas tanečného eventu United Movement. Pieseň sa nachádza na jeho najnovšom albume 68, ktorý vyšiel v máji tohto roku. Vo videu sa ako sprievodná kapela predstavili Martin Zajko (gitara), Michal Šimko (basgitara) a jeho syn Peter Lipa mladší (cajon).

United Movement je dvojdňová tančená akcia, ktorú pravidelne organizuje tanečník Jaro Bekr v bratislavskom Aircraft Sporthouse. Bekrovi sa darí na Slovensko prinášať popredných zahraničných choreografov a tanečníkov - tento diel sa natáčal počas hodiny Mike Songa, ktorý bol okrem iného choreografom filmu Step Up 4, či napríklad hral v klipe Jennifer Lopez.

Reláciu Hudba Mesta prináša hudobné vystúpenia na netradičné miesta, kde bežne neodznieva. Pripravuje ju tv.sme.sk v spolupráci s Kulturmarketom.

Miesto: United Movement, Aircraft Sporthouse

Réžia: Michal Kebis

Zvuk: Adam Hrubý

Strih: Michal Kebis, Dušan Varmeďa

Kamera: Michael Michale, Michal Jobek, Michal Furda, Samuel Hindy

Produkcia: Marek Báleš

Námet a scenár: Michal Lenický, Martin Kukoľ

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu