SME
Utorok, 3. august, 2021 | Meniny má JergušKrížovkyKrížovky

Školský pohár priniesol nové talenty

Šiesty ročník futbalového turnaja Coca-Cola Školský pohár sa konal pod záštitou Ministerstva školstva, v spolupráci so Slovenským futbalovým zväzom a za podpory ambasádora - reprezentanta Tomáša Kóňu.

Finále lepšie zvládli tohtoroční víťazi - hráči z Banskej Bystrice 8-ročné športové gymnázium, keď porazili žiakov z Prešova zo Súkromného športového gymnázia Elba 1:0. Najlepším strelcom turnaja sa stal Alex Ivan z Dunajskej Stredy s počtom 7 gólov.

Celkovým víťazom dievčenského turnaja sa stali hráčky ZŠ Gorkého ul. Trebišov, na druhom mieste skončili dievčatá zo ZŠ Krpelca Bardejov a tretie skončili žiačky základnej školy zo Štiavnika. Najlepšou strelkyňou sa stala Erika Šikulová, ktorá za celý turnaj strelila až 20 gólov.

Spoločnosť Coca-Cola ako hlavný partner súťaže: „Našim cieľom je podpora aktívneho životného štýlu mládeže. Popri tom hľadáme futbalové talenty a rozvíjame pozitívne emócie, fair play a sprostredkúvame nevšedné zážitky.“ uviedla Daniela Paličková, hovorkyňa spoločnosti Coca-Cola.

Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

TOP videá