SME
Sobota, 10. jún, 2023 | Meniny má Margaréta
Konečného Screener

Konečného Screener

Vychytávky Peťa Konečného zo sveta filmu a videa.

Toto sú najočakávanejšie filmy roka 2012

Podľa prvých správ nás čaká mimoriadne sľubný filmový rok. Do kín dostane nový Hobit, Bond či Batman, režírovať chce Spielberg, Tarantino i Nolan. Rozhodne sa máme na čo tešiť.

„Oscarovky“ (Hugo, Moneyball, Farba citov či Vojnový kôň), biografie (Železná lady, J. Edgar, Lincoln), Titanic 3D, komiksové adaptácie (Avengers, Amazing Spider-Man, Dark Knight Rises), Scottov Prometheus, 8.spoločný projekt dvojice Burton & Depp, herecky „vylepšení“ Expendables 2, návrat Bonda i Bournea a najmä prvý Hobit či nový Tarantino! Nejako takto vyzerá kino výhľad na nesmierne sľubný filmový mega rok 2012!

Kompletný prehľad filmov si môžete pozrieť aj v článku na kinema.sk

Ak Vás nebaví pozerať ani čítať, máme aj podcast Radio_FM. Kto počúva, vie viac.

Kto je to ten Peter Konečný???

Od roku 2000 publikuje v printových a elektronických médiách. Šéfredaktor a zakladateľ najčítanejšieho a najstaršieho slovenského špecializovaného filmového portálu Kinema.sk. Absolvent katedry filmovej vedy a multimédií na Vysokej škole múzických umení. Tvorca a spolupracovník niekoľkých filmových festivalov a prehliadok. Autor každoročného filmového ocenenia „Kinema Film roka“ a dlhoročný spolupracovník Rádia_FM. Aktuálne prednáša po celom Slovensku a venuje sa aj prednáškam pre stredné a vysoké školy. Žije a pracuje v Bratislave.

SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

TOP videá

SkryťZatvoriť reklamu